Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom anyukája...

Mit tegyek ha a párom anyukája rossz dolgokban van benne?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég ismerkedtünk meg a párommal. Eleinte nyilván nem mondta el, de most megnyílt nekem.

Nem szeretnék részletekbe belebonyolódni de nem erkölcsös munkát végez, van benne tartozás, csalás, és folyamatos hazudozás is. Sok pénzzel tartoznak, minden a pénz miatt van és az adósságon amit felhalmoztak. Sajnos a nő a párját is csalja.

Amikor a párom elmeselte a részleteket, köpni nyelni se tudtam, ugyanakkor nyilván őt szeretem, és igyekeztem az anyját nem egybemosni vele.

Az én családom se piskóta, de nagyon durva mivel keresi a pénzt...

Munka ide vagy oda, vagy mennyire etikus, nagyon rendes velem az anyja, és a fiával is nagyon jól bánik, de mintha egy sötét ügylet lenne, micsoda tartozásokba meg csalásokba keveredett az anyja...és nem értem mert tényleg rendes nő, nem értem miért kellett ilyen alvilági ügyekbe keverednie

A páromnak tiniként sok hazugságot kellett megtűrnie, és lapulnia..


Ebben a helyzetben mit tegyek? A párom a legjobb indulatúbb a világon, de felmerült bennem mivan ha ezt a példát látva nekem is hazudna? Vagy ilyesmi...

Fogadjam el, ha rendes velem és igyekezzek kizárni hogy tudom ezt az anyjáról?

(Ne kérdezzetek részleteker, de a lényeg hogy megdöbbentő és komplex)


26/L



2021. jan. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
45%
Meg hogy pont egy család nélküli lányt visz oda a pasi. Érzelmi függő, a lepontozásokból is látszik, hogy ha gyilkosok lennének, akkor is akarná ezt a kapcsolatot. Lassan a kedveskedéssel hozzászoktatják durvább dolgok elfogadásához is.
2021. jan. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
44%
Azért ilyen kedves hozzád a pasi is, meg főleg a mama, mert így fognak ingyen lányokat a vállalkozásukba.
2021. jan. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
19%
Remélem, a vészcsengő akkor is megszólalna, ha kiderülne, hogy apuka prostizik, mert az milyen példa a kisfiának.
2021. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
52%
Honnan tudod, hogy a párja nem tud erről?
2021. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
77%
Ha becsatlakozol közéjük, úgyis a részese leszel te is mindennek. Olyan nincs, hogy a pocsolyába fekszünk, aztán majd tisztán kelünk fel. Sajnállak.
2021. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
64%
Elõbb-utóbb bajba fogod magad keriteni, lépj le minél elõbb!!!
2021. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 Savlekotő ***** válasza:
100%
Naiv vagy,családtalan könnyen futtatható..
2021. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!