Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ha a párom anyukája...

Mit tegyek ha a párom anyukája rossz dolgokban van benne?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég ismerkedtünk meg a párommal. Eleinte nyilván nem mondta el, de most megnyílt nekem.

Nem szeretnék részletekbe belebonyolódni de nem erkölcsös munkát végez, van benne tartozás, csalás, és folyamatos hazudozás is. Sok pénzzel tartoznak, minden a pénz miatt van és az adósságon amit felhalmoztak. Sajnos a nő a párját is csalja.

Amikor a párom elmeselte a részleteket, köpni nyelni se tudtam, ugyanakkor nyilván őt szeretem, és igyekeztem az anyját nem egybemosni vele.

Az én családom se piskóta, de nagyon durva mivel keresi a pénzt...

Munka ide vagy oda, vagy mennyire etikus, nagyon rendes velem az anyja, és a fiával is nagyon jól bánik, de mintha egy sötét ügylet lenne, micsoda tartozásokba meg csalásokba keveredett az anyja...és nem értem mert tényleg rendes nő, nem értem miért kellett ilyen alvilági ügyekbe keverednie

A páromnak tiniként sok hazugságot kellett megtűrnie, és lapulnia..


Ebben a helyzetben mit tegyek? A párom a legjobb indulatúbb a világon, de felmerült bennem mivan ha ezt a példát látva nekem is hazudna? Vagy ilyesmi...

Fogadjam el, ha rendes velem és igyekezzek kizárni hogy tudom ezt az anyjáról?

(Ne kérdezzetek részleteker, de a lényeg hogy megdöbbentő és komplex)


26/L



2021. jan. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
Elvált az apja, fizet, a párom is amennyit tud
2021. jan. 7. 21:19
 42/57 anonim ***** válasza:
30%
Párodhoz tartozva neked is be kell szállnod a törlesztésbe, ha pénzed nincs, azzal, amid van.
2021. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egyesek túl sok filmet néztek :D
2021. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, csalja a párját. Pasid apjától elvált, de van élettàrsa, akinek hazudik?
2021. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
Igen
2021. jan. 7. 21:27
 46/57 anonim ***** válasza:
Milyen adósság és mennyi?
2021. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
34%
Uzsorások vagy csempészek. Anyuka valószínűleg nem a saját testével keres pénzt, hanem madám, lányokat tart külföldön. A tartozás a beetető szöveg. Sajnállak előre a sorsodért. Most még megelőzhetnéd, de nem fogod.
2021. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
72%
A pàrod C?
2021. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
65%
Na igen, a mama már egy kicsit túlkoros, lehet úgy gondolják, neked jobban menne.
2021. jan. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
50%

Fuhh, ez elég gáz.

Rengeteg ember kerül/van nehéz helyzetben, aztán mégsem rohannak beterpeszteni boldog-bolfogtalannak. Ráadásul van párja és gond nélkül csalja, prostiként “dolgozik” és hazudik.. Undorító 🤢

Mondjuk bennem azért egyből megszólalna a vészcsengő, hogy vajon miféle “értékeket” adhatott át a fiának egy ilyen khmmm....“anyuka”.

2021. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!