Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Véletlenül meghallottam,...

Véletlenül meghallottam, ahogy az apósom "kibeszél" és kövérnek nevez az anyósomnak. (Nem tudják, hogy tudom.) Szerintetek lesz még olyan valaha, mint régen?

Figyelt kérdés

Eddig odáig voltam és vissza, hogy milyen szuper a kapcsolatom a férjem szüleivel, és úgy éreztem, hogy ez a szeretet kölcsönös. Most átejtve érzem magam, és felmerült bennem a kérdés, hogy akkor vajon még mi minden másban elégedetlen velem, de szemtől szemben sose mondaná el.


Főzött nekem az egyik kedvenc ételemből és csomagolt elvitelre, az ilyen apóst imádni kéne (és imádtam is addig a napig) de nem is esik jól megenni, mert nem is tudok közben másra gondolni csak erre.


(Karácsonykor persze szépen kikerekedett a pocakom, de mindig könnyen leadom januárban, és ezzel együtt is épp a BMI szerinti normál testsúly felső határán álltam.)


Szerintetek lesz még olyan valaha, mint régen? Hogy önfeledten töltöm majd náluk a hétvégét, mint eddig, és nem jutnak a fentiek eszembe? És nem gondolok majd arra, hogy akkor még mi minden másban elégedetlen, és hogy innentől oda kell figyelnem minden mozdulatomra?

Hogyan űzzem el ezeket a gondolatokat?



2021. jan. 14. 05:11
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
29-es hozzászólásod alapján megfelelés kényszered van. A külsődet illetően. Ezen kellene dolgozni - lelkileg.
2021. márc. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
62%
Hát fogyjál le.
2021. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
58%
Mondjuk a ferjed is egy bunko lehet...zavarja a felesleg? Oke persze nem minden pasi szereti. De akkor beszelje meg veled kedvesen, ne azt nezze mennyit eszel. Ekkora bunkot!!
2021. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 48-50 kgsan is azt mondták, hogy milyen kerek az arcom meg olyan jó vaskos combom van. Mióta tényleg híztam (nem mérem, de 10 kg-ra tippelem), azóta érdekes, nem mondanak semmit.
2021. máj. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 Tanksapka21 válasza:
80%
Ez még nem a világ vége. Fogyjál le! Ha bántani akarnának, akkor neked mondanák, de akkor sem biztos, hogy bántásnak szánnák. Ha megdicsérnek, hogy jól nézel ki (kövéren) az egy álszent dolog lenne.
2021. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
44%
Mert egy teltkarcsú nő nem nézhet ki jól, csinosan... ez nem a pluszkilóktól függ!
2021. júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!