Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csalódtam az anyósban, elmonda...

Csalódtam az anyósban, elmondanám neki, de hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Sajnos még együtt élünk. Egyik reggel amikor kimentem egy csésze kávéért, éppen a barátnőjével beszélt, és elcsíptem, ahogy elég alpári szavakkal beszélt rólam a barátnője, ki volt hangosítva a telefon. Anyós azonnal lehalkította, és úgy tett, mintha nem történt volna semmi. Azóta nem szóltam hozzá, tudom, gyerekes, nem vagyok megsértődve, hanem inkább csalódtam, mert belegondoltam, hogy ő hogyan beszélhet rólam a hátam mögött a barátnőjének, ha a barátnő ilyen véleménnyel van rólam...Iszonyat sokat dolgozom, MINDEN pénzemet odaadtam mindig is, lemondtam még arról is, hogy egy csokit, vagy egy ruhadarabot vegyek magamnak, amikor meg nem dolgozom, takarítok, mosok, főzök őhelyette, hogy amikor hazaér a munkából, semmit se kelljen csinálnia. Mégis én vagyok a sz@r. Tudom, hogy hülyén reagálom le, de ennyire szerintem még nem aláztak meg soha. Mit kellene tennem, vagy mondanom? Csak simán mondjam el, hogy hatalmasat csalódtam benne, és hogy belegondolni sem merek, hogyan és miket nyilatkozhatott másoknak rólam? Nem ez az első eset sajnos, hogy ilyesmit hallok vissza...sajnos csak ő lehet a forrása.
2021. ápr. 16. 14:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%
Lehet más gond is valakivel, azon kívül hogy nem ad elég pénzt haza vagy nem végez házimunkát. Veled ezek szerint más gondja van.
2021. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Más gondja, nem tudom mi lehet.:D Egyszem fiával is normálisan bánok, veszekedni sosem hallott minket szerintem (hacsak nem tapasztja az ajtóra a fülét, ha zajt hall), nem vagyok egy idegbeteg, hisztis meny. Egészen barátinak nevezhető volt a kapcsolatunk, de most ezzel eléggé mélyen megbántott, mert tényleg mindenben igyekszem topos lenni mindig. Úgy látszik, ez nem elég.
2021. ápr. 16. 14:31
 3/31 anonim ***** válasza:
87%
Ülj le vele beszèlni, felnőttek vagytok. Mond el mit hallottàl és kérdezd meg mi a problèmàja veled, hogy tudj vàltoztatni. Ha nem esel neki nem lesz vita, meglehet beszèlni. Ha pedig nem egyeztek, akkor elköltöztök. Éltem anyóssal egy udvarban, azt hittem pár hónapig hogy minden oké, nem volt semmi sem rendben. Azóta csak akkor találkozunk ha "muszàly"
2021. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Sőt, a háta mögött se szoktam dumálni, nem csak őrá, másra sem, mert szimplán egyáltalán nem érdekel más élete :D
2021. ápr. 16. 14:32
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
Értjük, szerinted nincs oka rá hogy ne kedveljen. De mégis ez a helyzet, ő tud csak neked válaszolni.
2021. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mi picit több, mint pár hónapja élünk együtt. Közös munkahelyünk is volt, ott se volt sose gond. Nem is akarok nekiesni, de viszont ő eléggé hirtelen ember, szóval tuti vitát akar majd generálni belőle, hogy úgymond ő jöhessen ki az egészből győztesen. Már sokszor mondtam neki, hogy el akarunk menni, de ez persze neki is jó, van pénz, tisztaság, kaja, tényleg csak elmegy a munkába, meg hazajön, ennyiből állnak a mindennapjai. Ha főz is, mindent ott hagy nekem, hogy takarítsam el, a mosás is úgy zajlik, hogy minden szennyesét kirakja egy szó nélkül a mosógépre, hogy mossam ki.
2021. ápr. 16. 14:35
 7/31 A kérdező kommentje:
Értem, hogy érti mindenki, nem ez a baj, hanem hogy idáig SEMMI jele nem volt annak, hogy ennyire utálna.
2021. ápr. 16. 14:35
 8/31 anonim ***** válasza:
45%
Ha ennyire kétszínűen viselkedik, akkor kérd meg párodat hogy beszéljen vele, amúgy is az ő anyja, neki talán elmondja hogy mi zavarja.
2021. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem szükséges elmondani. Te egy életre megjegyezted, ennyi elég. Minél hamarabb önálló élet,aztán beszélhet a barátnővel, amit akar.(Nálunk szinte teljesen ugyanez volt a helyzet, kibekkeltem, egy év alatt elmentünk tőlük,utána csak látogatóba jött, érdekes, soha többé nem volt semmilyen konfliktus)
2021. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
56%

Ahelyett, hogy MINDEN pénzedet leadod neki, inkább fordítottad volna arra, hogy saját otthont szerezz a pasiddal, és el tudjatok költözni.

Teljesen mindegy, hogy ki utál kit, ki beszéli ki a másikat. Te költöztél az ő nyakára, te nem akarsz önállósodni, nyilván a töke kivan már veled. Ő meg elég tuskó, hogy ilyen stílusban beszél rólad. Nah igaz-e, hogy mind a ketten ugyanolyan szánalmasok vagytok? :D

2021. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!