Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csalódtam az anyósban, elmonda...

Csalódtam az anyósban, elmondanám neki, de hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Sajnos még együtt élünk. Egyik reggel amikor kimentem egy csésze kávéért, éppen a barátnőjével beszélt, és elcsíptem, ahogy elég alpári szavakkal beszélt rólam a barátnője, ki volt hangosítva a telefon. Anyós azonnal lehalkította, és úgy tett, mintha nem történt volna semmi. Azóta nem szóltam hozzá, tudom, gyerekes, nem vagyok megsértődve, hanem inkább csalódtam, mert belegondoltam, hogy ő hogyan beszélhet rólam a hátam mögött a barátnőjének, ha a barátnő ilyen véleménnyel van rólam...Iszonyat sokat dolgozom, MINDEN pénzemet odaadtam mindig is, lemondtam még arról is, hogy egy csokit, vagy egy ruhadarabot vegyek magamnak, amikor meg nem dolgozom, takarítok, mosok, főzök őhelyette, hogy amikor hazaér a munkából, semmit se kelljen csinálnia. Mégis én vagyok a sz@r. Tudom, hogy hülyén reagálom le, de ennyire szerintem még nem aláztak meg soha. Mit kellene tennem, vagy mondanom? Csak simán mondjam el, hogy hatalmasat csalódtam benne, és hogy belegondolni sem merek, hogyan és miket nyilatkozhatott másoknak rólam? Nem ez az első eset sajnos, hogy ilyesmit hallok vissza...sajnos csak ő lehet a forrása.
2021. ápr. 16. 14:20
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
jó gondolat
2021. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!