Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pofátlanság vagy rendben van ?

Pofátlanság vagy rendben van ?

Figyelt kérdés

Apukám 2 hónapja meghalt, egyke gyerek vagyok,mindent rám hagyott.

Párommal 4 éve vagyunk együtt,ebből 2 éve összeköltöztünk.

Anyósékkel soha nem volt rossz kapcsolatom,hagyott minket,nem kritizált,nem szólt bele semmibe.


Anyóséknál önhibájukból leégett az egész ház, nem volt hova menniük, ezért felajánlottam,hogy lakhatnak az apukám lakásába, ami ügye az enyém már,de egy kis minimális albérlet összeget el szeretnék kérni 50 ezer Ft,mivel alapból is kiadtam volna a lakást albérletbe,csak nem 50 hanem 130 ezért Ft.

Erre anyós elkezdett fintorogni,hogy mégis hogy merek én kérni bármit is,hisz család az család.

Ha fordított helyzet állna elő akkor ők ingyen adnák .

Anyós folyton a fiát baszogatta,hogy miért nem szól rám,párom annyival lerendeztem,hogy nem az övé a lakás,semmi köze hozzá,azt csinálok vele amit szeretnék és szerinte teljesen rendben van,hogy egy kis minimális jelképes bért kérek.

Anyósnak mondtam,hogy szerintem sehol máshol nem kap 50 ezer Ft, 2 szobás 60nm² lakást, még szobát sem.

Erre inkább elmentek 150 ezer Ft albérletbe,merthogy basszam meg a lakásomat ők aztán nem fizetnek nekem semmit



2021. ápr. 18. 13:49
 81/97 anonim ***** válasza:
48%
A szomszédok nem vettek észre semmit sem, hogy tüz van?
2021. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/97 anonim ***** válasza:
88%
Mindig megállapítom, hogy mennyi álszent ember van. Kérdező, jobban jársz így. Az az anyós, aki kapásból elvárja, sőt követeli az ingyen lakhatást, vajon mikor költözne ki abból a lakásból? Van egy tippem: soha.
2021. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 A kérdező kommentje:

Szomszédok vettek észre a tüzet, ők hívtak tűzoltó rendőröket

De attól még lakhatatlanná vált

2021. ápr. 18. 20:24
 84/97 anonim ***** válasza:
26%
tűzoltó rendőrök?? :D
2021. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
37%
Ezer sebből vérzik a sztori amit a kérdező folyton kiegeszit kis morzsakkal de még mindig etetitek a trollt.
2021. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
0%

"Apukám 2 hónapja meghalt, egyke gyerek vagyok,mindent rám hagyott"


Ebből valamekkora részt anyád is örökölt.

Nemde??

2021. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező!

Te egy kis aranyásó vagy.

Alig halt meg apukád, már csak az örökség és a pénz érdekel.


Bár szerintem hazudsz!

Vagyis KAMU a sztorid.

2021. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyen esetben azért nem adnám ki nekik inkább ingyen sem, mert félnék hogy ott is kigyullasztják a házat...


Egyébként jó kérdés. Kérnék mert tőlem is elvették, de ezt alapnak gondoltam hogy rám mint idegen nem akarnak mindent fizetni sajátból. Ez rendben is volt. De ők végül kipenderítettek onnan minket mert egyszer nem tettem meg 1 db szívességet. Úgyhogy... Innen nézve kérnék.


Ha eltekintek ezektől... nem kérnék lehet. De kitenni nem igen tudnám őket könnyen lehet.

2021. ápr. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem jobban jártál, hogy máshoz mentek, neked úgysem fizettek volna, és ha már egyszer bent vannak, utána nehéz lett volna kitenni őket.
2021. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
96%

Nem pofátlanság, és én kifejezetten örülnék neki hogy így alakult, mert valójában a családtag a legrosszabb albérlő, ha nem fizet, nem tudsz mit csinálni, ha nem akar elköltözni, nem tudsz mit csinálni, mert az is "pofátlanság", ha felgyújtja a lakást így jártál, és így tovább. Mivel elmentek máshoz lakni és a kauciót is kifizették, volt rá keret. Nem akart alá-fölé rendeltségi viszonyba kerülni veled, érhető, te se akarnál.

Felajánlani se kellett volna, felejtsd el az egészet.

2021. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!