Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kètszínű anyóssal mit lehet...

Kètszínű anyóssal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, pár hónapos kapcsolat. Eddig nem szólt bele a kapcsolatba, egész rendes is volt velem, kedvelt. Aztán persze talált valamit amibe beletud kötni

Húsvétkor puszi helyett csak integetve elköszöntem , mert siettem, és az anyós sérelmezte hogy “hátat fordítottam neki meg hogy egy puszit se adtam” annyira mellre vette h nem szívesen megyek hozzájuk, és a munkája miatt eleve keveset tudunk náluk aludni

Az anyja párja beszólt egy olyat is (lassan oltani fognak és asztmám, meg allergiáim vannak) a barátomnak hogy jól gondolja meg a gyerekvállalást mert nézték a papírjaimat....🤣🤣🤣

(Kb mintha aidses lennék úgy állítanak be) egy allergia miatt!


Sajnos a párom ezeket kikotyogta, én sírtam is mert nem szoktak bántani. Minden barátom a felnőttek nagy része mindig kedvelt engem, és az anyja is intelligensnek meg kedvesnek tart-persze azt is sikerült megjegyezni hogy szép vagyok de nem a legszebb....



Szóval nekem első komoly kapcsolat, és nem tudom kezelni. Elég buták és indokolatlanok a megjegyzéseik. Mindig kedves voltam velük, de találtak belekötnivalót....

Hogy lehet az ilyet kezelni? Megmondom oszinten nagyon rossz és nem gondoltam volna..



2021. ápr. 21. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Én nem mennék hozzájuk egy jó darabig a helyedbe. Vegyék észre magukat. Ilyen hárpiával nehéz lesz jó viszonyt kialakítani, viszont a párod se semmi, hogy hagyja ezeket a degradáló beszólásokat.
2021. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
Te nem a komoly kapcsolatot nem tudod kezelni, hanem azt, ha valaki nem azt mondja, amit hallani szeretnél. Valahogy nem hinném, hogy egy ki maradt puszi miatt kezdett ki téged. Az, pedig hogy szép vagy, de nem a legszebb, még nem bántó szerintem. (Én lehet a saját lányomnak is ezt mondanám.) de ezzel a mondatoddal elárultad, hogy te igenis elvárnád, hogy te egy különleges helyet kapjál pár hónapos kapcsolat után.
2021. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
12 es. Hát de nagyon is sok anyós jelölt elvárja a puszit, és ha nem adsz megsértődnek. Velem is volt már ilyen,és hogy nem adtam elkezdett az akkori páromnak az exbarátnőiről képeket mutogatni. Az meg hogy azt mondta rá hogy nem te vagy a legszebb nyílván mindenkinek más a szép, de igen is degradálás. Miért kell valakit piszkálni?
2021. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk 4ev után mutatta ki a foga fehérjét. Minden szarba bele kötött, Mikor állás kereső voltam akkor abba, tb-m rendezve van ( nem is vele éltem így mi köze hozzá) akkor amikor jelentkeztem ahhoz a céghez amire vágyom, egyből kigunyolt hogy miért oda akarsz menni. Szóval én meguntam, ha muszáj csak akkor megyek.

Nálad ez nagyon hamar jelentkezett, sajnálak téged, kitartást és az előttem szólok írták hogy a jó pofizast minimálisra kell venni.

2021. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%
Megsütni
2021. ápr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
82%

A fiús anyósok 98%-a ilyen. Amit rád mond, azt ne is halld meg. Viszont eszetekbe se jusson hozzájuk költözni esküvő után.

Legyél hozzá udvarias, de tartsd meg a távolságot, ha reklamál a puszi miatt, mondd hogy nálatok nem szokás, és ne mesélj semmit a közös életetekről, csak hagyd, hogy ő beszéljen. Ha tanácsot ad, bólogass és köszönd meg, és csináld úgy, ahogy NEKED jó.

2021. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%

Maximálisan egyetértek a 16-ossal. Add meg az alapvető tiszteletet és udvariasságot, de közben nyugodtan tartsd meg a számodra kényelmes távolságot, nem kell teperni, úgysem hatod meg őket. Nem szerethet mindenki, de ez nem jelenti azt, hogy aki nem kedvel, annak jogosan van baja veled. Ne vedd magadra, ha nem követtél el semmit, nem te vagy a hibás, hanem csak ők bunkók.

Most biztos amúgy sincs ínyedre, hogy barátkozz velük, de ne aggódj, nem is kell. Nem kell mesélni nekik az elképzeléseidről vagy az érzéseidről, beszélhettek az időjárásról is, vagy az abrosz mintájáról, elég az. Amit nem mondasz el magadról, abba nem tudnak belekötni. Ha túl személyeset kérdeznek, arra is lehet általánosságban, semmitmondóan, kitérően udvarias választ adni. És az, hogy ők puszilkodni akarnak, semmivel sem előrébb való, mint az, hogy te meg nem akarsz.

Az olyan megjegyzéseket, mint hogy "szép vagy, de nem a legszebb", csak engedd el a füled mellett. Ők meg bunkók, az sem jobb. Amikor pedig a barátodnak beszélnek, az ő dolga lenne, hogy komolyan közölje velük, hogy le lehet állni a szapulásoddal.


#12

Akkor a kérdező is mondhatná anyukának, hogy okos, de nem a legokosabb, vagy hogy jól főz, de nem a legjobban? Megnézném, hogy mennyire nem sértődik meg rajta, pedig tényszerűen biztos igaz az állítás :D.

Nem. Feleslegesen, ok nélkül nem vagdossuk emberek fejéhez, hogy mi "nem olyan jó" bennük, mert ez semmi másra nem jó, mint a másik megbántására, és pont ez is a célja. Úgyhogy de, ez sértés, tömény rosszindulatból.

2021. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
33%

Igaza van az első pár válaszolonak. Az elején elrontottad, hogy meg akartál nekik felelni.

De arra jöttem rá nemrég 32 évesen, hogy mi nők ilyenek vagyunk. Amelyik nőbe csak lehet a hibát keressük még akkor is ha nem is ismerjük. Pl sogorom most nálunk van egy ideje és régóta nem volt kapcsolata most összeszedett az egyik online játékban egy nőt, akinek 3 gyereke van és engem az is zavar, ha vacsora közben fulessel ül az asztalhoz,megy a játék és közbe beszélnek és zavaró, hogy mi a férjemmel nem tudunk beszélgetni, hogy ne zavarjuk őket, stb. És úgy, hogy csak képen láttam már kialakult bennem és a ferjemben is egy rossz kép róla eleve talán a sok gyerek miatt is+hogy ennyi gyerek mellett van ideje online játszani.... Na szóval lényeg a lényeg, hogy még nem is ismerjük élőben, de már belekotunk mindenbe. Mi nők ilyenek vagyunk alapból szerintem.

2021. ápr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerelmes a fiába és/vagy csak más nőt nézett ki neki. Az ilyen kóstolgatós anyósokat nem is kell komolyan venni, csak bántani akar, mert neki is sz.r volt egyszer. Kitartást, de ha fia komolyan nem mond semmit ezekre, akkor gondolkodj el, hogy megéri-e Neked egy ilyen gyönge srác egy hárpia anyóssal
2021. ápr. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%
Hogy vagy most, kérdező? Mi történt azóta?
2021. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!