Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kètszínű anyóssal mit lehet...

Kètszínű anyóssal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Huszonévesek vagyunk, pár hónapos kapcsolat. Eddig nem szólt bele a kapcsolatba, egész rendes is volt velem, kedvelt. Aztán persze talált valamit amibe beletud kötni

Húsvétkor puszi helyett csak integetve elköszöntem , mert siettem, és az anyós sérelmezte hogy “hátat fordítottam neki meg hogy egy puszit se adtam” annyira mellre vette h nem szívesen megyek hozzájuk, és a munkája miatt eleve keveset tudunk náluk aludni

Az anyja párja beszólt egy olyat is (lassan oltani fognak és asztmám, meg allergiáim vannak) a barátomnak hogy jól gondolja meg a gyerekvállalást mert nézték a papírjaimat....🤣🤣🤣

(Kb mintha aidses lennék úgy állítanak be) egy allergia miatt!


Sajnos a párom ezeket kikotyogta, én sírtam is mert nem szoktak bántani. Minden barátom a felnőttek nagy része mindig kedvelt engem, és az anyja is intelligensnek meg kedvesnek tart-persze azt is sikerült megjegyezni hogy szép vagyok de nem a legszebb....



Szóval nekem első komoly kapcsolat, és nem tudom kezelni. Elég buták és indokolatlanok a megjegyzéseik. Mindig kedves voltam velük, de találtak belekötnivalót....

Hogy lehet az ilyet kezelni? Megmondom oszinten nagyon rossz és nem gondoltam volna..



2021. ápr. 21. 18:54
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Fu azta, ez a kerdes. Az exemet tavaly kiraktam, hal istennek!!! Egyebkent mindenkinek azt mondom, az anyosjelolttel nagyon nagy gazok voltak es orulok hogy nem oda fogok gyereket szulni. Az egesz csalad hazugsagbol es csalasokbol allt, az exem meg egy papucs volt. Mindegy:)

Hatam mogott hagytam oket egy eve halistennek!

2023. júl. 6. 22:52
 22/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted.
2023. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!