Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm 50 éves anyja egy...

A barátnőm 50 éves anyja egy 29 éves pasival jár,és ennek ellenére nem nézi "jó szemmel" a kapcsolatunkat,mert szerinte idős vagyok a lányához. Mit lehet,ilyen esetben mondani,hogy ne legyen abból veszekedés?

Figyelt kérdés

30 F vagyok

A barátnőm 20L


Igazából csak azért nem zavar engem különösebb mert állig látom azt a " sárkányt" szabad időnket vagy nálam vagy a barátnőmnél töltjük.


Az "anyósommal" eddig havi egyszer futottam össze,de nem is vágyom több találkozásra


Nem engem bánt a kijelentéseivel,hanem a barátnőmet a lányát.


Ő teljesen ki van készülve az anyjától,hogy mit szól bele,ő csak ne beszéljen,ne adjon neki párkeresési tanácsokat.


Szegény barátnőm annak idején úgy "menekült el otthonról".

Az a srác aki jár az anyjával többször is be próbálkozott nála.


Sokszor volt szó róla,hogy hozzám költözik anyagilag is egyszerűbb lenne.


Most ugye egy kétszobás panelt bérel a legjobb barátnőjével.

Ez a jövő kérdése,erőltetni nem akarom.


Szóval ti mit csinálnátok az én helyzetemben?



2021. jún. 16. 11:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
72%
Úgy is a lányán múlik a kapcsolat, max anyja nem nézi jo szemmel de ez van.
2021. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám, jogy csak a.személyiség számít a kapcsolatban. Az anyagi életben pedig te előrébb vagy, mint a lánya, úgy hogy ez se visszahúzó erő.

Költözzön hozzád.

2021. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Azóta már szakítottunk. :(

Sajnos a "barátnőm" megkívánta a kollégája péniszét.

2021. júl. 5. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!