Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm 50 éves anyja egy...

A barátnőm 50 éves anyja egy 29 éves pasival jár,és ennek ellenére nem nézi "jó szemmel" a kapcsolatunkat,mert szerinte idős vagyok a lányához. Mit lehet,ilyen esetben mondani,hogy ne legyen abból veszekedés?

Figyelt kérdés

30 F vagyok

A barátnőm 20L


Igazából csak azért nem zavar engem különösebb mert állig látom azt a " sárkányt" szabad időnket vagy nálam vagy a barátnőmnél töltjük.


Az "anyósommal" eddig havi egyszer futottam össze,de nem is vágyom több találkozásra


Nem engem bánt a kijelentéseivel,hanem a barátnőmet a lányát.


Ő teljesen ki van készülve az anyjától,hogy mit szól bele,ő csak ne beszéljen,ne adjon neki párkeresési tanácsokat.


Szegény barátnőm annak idején úgy "menekült el otthonról".

Az a srác aki jár az anyjával többször is be próbálkozott nála.


Sokszor volt szó róla,hogy hozzám költözik anyagilag is egyszerűbb lenne.


Most ugye egy kétszobás panelt bérel a legjobb barátnőjével.

Ez a jövő kérdése,erőltetni nem akarom.


Szóval ti mit csinálnátok az én helyzetemben?



2021. jún. 16. 11:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
10-es, az ilyen nő a lányát hibáztatná, nem a hímjét.
2021. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#11, mondjuk ez is igaz, de azért a reakcióra kíváncsi lennék.

(egyébként ez még egy plusz indok, hogy miért ne menjen oda a csaj)

2021. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
19%

Az anyukának tényleg igaza van abban, hogy egy 20 éves lány és egy 30 éves pasi kapcsolata nem fog sokáig tartani. Nem a korkülönbség miatt, hanem mert a lány még nagyon fiatal, teljesen máshol tart az életben, mint te. Tudom, mert nekem az összes fontos kapcsolatomban 10 év volt a korkülönbség, most is ennyivel idősebb a férjem, de teljesen más ez közel 40 éves fejjel, mint 20 évesen volt. Úgy éltem a pasi mellett, mint egy nyugger, persze hogy elegem lett belőle.

Az viszont nevetséges, hogy egy ilyen nő ad tanácsokat.

2021. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, a kanod többször letapizott, ezért költöztem el tőletek, és többé látni sem akarom. Ezért nem megyek többé hozzátok. Ha látni akarsz, gyere te hozzám, de csakis nélküle, mert őt nem engedem be."
2021. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire lehet minimalizáljátok "anyóssal" a kapcsolatot. Ő se szóljon bele ha 50 éves létére olyannal jár aki simán a gyereke is lehetne. Akkor az se zavarja ha te 10 évvel idősebb vagy a lányánál. Ezt nyugodtan mondd meg neki ha megint ezzel jön elő és ne szóljon bele a ti dolgotokba. Lánya is már egy felnőtt önálló ember lett és döntse már el Ő hogy neki mi a jó.
2021. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Jellemző, hogy az egyetlen értelmes válasz le lett pontozva.
2021. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az anyuka egyértelműen nem hinne a lányának, sőt megvádolná, hogy ő kezdett ki a kannal, ezt bármekkora összegben lefogadom. Még a Pénztáros Lőrinc vagyonát is teljes lelki nyugalommal feltenném rá.
2021. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
84%

Há! Adok egy ellenpéldát hogy miért is működne. A nővérem 20 évesen szakított a 25 éves fiujával és utána 21 évesen elkezdett randizni egy 31 éves férfivel. 13 évvel később még mindig együtt vannak és már van is egy közös gyerekük. A férj a korához képest elég érettlen (még mindig), a nővérem meg a korához képest nagyon érett (még mindig) volt.

Szóval lehet hogy a nagy korkülönbség a környezetnek szemet szúr de a kapcsolat minősége a 2 felen múlik csak szerintem. Főleg hogy ha már mindketten felnőttek és a csaj sem épp 18 akkor miért ne, nem?

Nemrég az a street kitchenes csávó is elvett egy 20 valahány évvel fiatalabb lányt. Az ilyen kapcsolatokban inkább az a necces hogy az egyik fél jóval hamarabb fog lerobbanni. És a másik félnek kell majd ápolnia amíg az még jó bőrben lesz. Illetve a másik a gyerek téma, hogy mire a gyermekek felnőnek, hány évesek lesznek a szülei. Nyílván az aki 40 felett kezd el családot alapítani az 60 felett lesz amikor a gyermeke leérettségizik. Ugye ilyen dolgokkal is számolni kell.

2021. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

#19: 40 éves családalapítás. Aki manapság 20-40 éves ember, sokkal jobban kell/tud vigyázni magára, mint a szüleinek generációja. Kell, mert a nyugdíjkorhatár emelkedni fog. Lehet, mert van rá tudomány, okosóra stb. Nem lesz halhatatlan, de ó eséllyel jobb állapotban lesz.

Plusz a 40+, 50-évesen 10-20 évvel fiatalabb nőt beújító pasasok fiatalodnak sokat, egyrészt mert kell, másrészt, mert a pszichikai hatás is ilyen.

2021. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
87%

Nincs annak a 10 évnek semmi jelentősége, ti teljesen normális családot is alapíthattok. Nekünk dupla ennyivel is ment.

Anyuka és a pasija közötti különbségnek meg azért nincs jelentősége, mert

1. Az ő dolguk

2. Nyilván nem több, mint szex.


De, hogy a párod, miért megy házhoz a pofonért, és miért ilyen sűrűn, az nekem sem érthető.


Az annyira sem, hogy miért veszi még mindig komolyan.

2021. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!