Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi zavar vagy mi idegesít a...

Mi zavar vagy mi idegesít a legjobban az anyósodban vagy az apósodban?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 20:43
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon kedves nő az anyósom, szeretem, nem szól bele az életünkbe. DE. Néha nagyon hisztis tud lenni. Ha valami nem tetszik neki, vagy nem tud egy adott témához hozzászólni, duzzog mint egy öt éves. Az apósom is rendes, aranyos de számomra kicsit túl közvetlen. Idegenekkel is simán leáll bratyizni, ami nekem fura.
2021. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
46%

26

Köszi. :)

Pedig sokszor érzem magam gonosznak,hogy nem örülök ha jönnek,mert végülis direktben nem bántottak sose. :) de akkor ezentúl nem fogom. :D

2021. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
51%
32, tudod ez az amikor a sz.rt aranyba csomagoljak . Ugyhogy tenyleg ne erezd
2021. aug. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
81%
Italozó életmódjukat nem szerettem.
2021. aug. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
80%

Azt, hogy nincsenek tisztában az illemszabályokkal. Nem köszönik meg az ebédet, a vendéglátást.

A gyerekek iránt nem érdeklődnek, soha nem vették őket ölbe. Max annyit szólnak a már iskolás gyerekekhez, hogy 'na mi van?', szóval eléggé faragatlanok.

Ehhez képes mindkét gyerekük diplomás, sem a férjem, sem a testvére nem ilyen.

2021. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
84%

Apósom: Elég mogorva ember és ha iszik (ami nem ritka) akkor agresszív is.

Anyósom: Félelmetesen naív, de egyébként jóindulatú nő.

2021. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Cpt_Obviously ***** válasza:
64%
Az hogy magáznom kell anyósomat, apósom megkért hogy tegezzem, anyós ragaszkodik ehet az idejétmúlt marhasághoz.
2021. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
87%

Hogy egy hazug szemét aki mindenkivel elhiteti, hogy mekkora csupaszív ember és mindenki számíthat rájuk. Jaaa... kivéve a fia. Ja dee látszólag. Arra azért ad a látszatra, meg hogy a fia is boldog legyen a morzsáknak amit odadobál. Engem kicsináltak lelkileg, fiát is lelkileg zsarolta folyton, mártírkodik állandóan neki, érezzen bűntudatot amiért ő rá áldozta a drága idejét mekkora áldozatok árán...


Úgy zavar ahogy van az egész lénye, mert egy álszent. Sok ember beveszi a maszlagát az a baj.

2021. szept. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
84%
Párom nem beszél az anyjával. Én is kerülöm a találkozást, de néha beszélünk. Legjobban az zavar, hogy próbálja mentegetni magát, amiért a fiával megromlott a kapcsolata. Próbálja befeketíteni a páromat. Pedig én nem avatkozom soha a kettőjük dolgába, próbálok pártatlan maradni, persze azért a párom mellett állok. Azt érzem, hogy szinte örülne, ha szakítanánk, hogy a fiának minél rosszabb legyen.
2021. szept. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
61%

37

Nálunk is ez van. Megszoktam már,de sokáig fura volt. A férjem tegez mindenkit nálunk.

2021. szept. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!