Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lagzi nélküli esküvő után...

Lagzi nélküli esküvő után járna nászajándék pénz anyóséktól/szülőktől?

Figyelt kérdés
Szerintem és vőlegényem szerint igen. Akkora bunkók nem voltunk,hogy megkérdezzük. Nagyon fáj,hogy nagyon pici mindkettőnk családja és nem igazán tudnánk kit meghívni 2-3 emberen kívül. Lehet csak a polgári szertartás lesz és pár fotó! Volt 1-2 lagzi amire mind hivatalosak voltunk,ott anyósomék és vőlegényem adtak pénzt. Nálunk másabb a helyzet de párom szerint kapunk,úgy fogalmazott,hogy nem kötelesség de szerinte adni fognak mert a másik gyereküknek is adtak. Sose különböztették meg őket. Viszont nálunk nem lesz vacsi,fotókat adunk utána meg bejelentjük hogy megtörtént,nagyjából mint amikor bejelentettük,hogy eljegyzett. Azt mondta nem fognak nem adni,amiért nem tartunk családi gyűlést. (Tudják,hogy tudnánk ha nagyon akarnánk.)

2021. szept. 19. 23:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
78%
70*#
2021. szept. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
89%
Oké szóval kihisztiztétek az alamizsnát. Gratulálok.
2021. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
90%

Tiszta dedó! :D

"Bibibííí, kapok szaros párezer forintooot mert annyira szánalmas vagyok, hogy kisírtam!"

2021. szept. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
92%

"Jó istennek hála nem ismerjük egymást és nem téged köszöntelek születésnapod alkalmából halottak napján." - 😂😂😂😂😂😂


Tehát ha valaki megaláz vagy kinevet téged, azt legszívesebben megölnéd.

2021. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
88%
75# ez mondjuk választ ad arra, miért nincsenek barátai, akiket meghívjat. 🤣
2021. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk jött a gyerek, sietni kellett.

Csak polgári volt és egy vacsora.

20 fő volt kb meghívva, a szűk család és barátok/tanuk.


Párom részéről furának éreztem: nagynéni a “felét” adta oda, mondván ha lesz templomi is akkor ismét lagzizunk és akkor fizeti a másik felét

Anyósom meg hangosan: ezt a gyerek kapja nem nászajándék


Anyám annyit adott ami fedezte a vacsorát

2022. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!