Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet egy anya ilyen?

Hogy lehet egy anya ilyen?

Figyelt kérdés
Exférjem egyedül él. Most baleset érte, eltörte a vállát. Elég nehezen boldogul, én szoktam neki segíteni, pl mosogatni. 3 hete történt, azóta d ez anyja nem volt nála, hogy főzzön neki, vagy csak segítsen kitakarítani. Egyszerűen tesz rá nagyívben, mert ő most kirándul, meg más dolga van. Én meg csodálkozok, hogy miért olyan tulok az ex.
2022. febr. 17. 05:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%

A kérdés csak annyi, hogy TE miért mártírkodsz?

Szereted még a pasit, azért jársz oda hozzá, különben nagy ívben tennél rá, főleg, ha egy tuskó. ;)

2022. febr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Van ám még egy karja, nem csak a törött oldali... Miért kéne főzni? Felnőtt, oldja meg, rendeljen. Mosogatni egy kézzel is lehet, a porszívót tologatni is.
2022. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
82%
Mert ugy gondolja hogy nem szkséges segítenie vagy a fia nem ignyli a segítséget.
2022. febr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
80%
Ex, de azért együtt laktok?
2022. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom nem ok nélkül ex, nem értem mit játszod a szentet. És nem, nem biztos hogy az anyja hiába hogy az ex csávódnak, akinek még most is nyalod a se.ggét, szara természete. Talán az anyja azért nem tutujgatja az az ex palidat, mert rászolgált a csávó.
2022. febr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
95%
Az anyja hülye lenne megmozdulni, ha van a fiának egy hülye exe aki babusgatja helyette.
2022. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
96%
Törött vállal az ember teljesen önellátó tud lenni, nem is értelek.
2022. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha már a lélek arra vitt,hogy segitesz az exednek,akkor tedd a dolgodat és ne ócsárold se az exedet se a volt anyósodat.Az anyja baja,ha nem segit a fiának.
2022. febr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg elég érdekes, hogy elvileg meg van a (nem jó) véleményed az exedről, de mégis önként mész ápolgatni. Ha ő sz.rban hagyott, mikor neked kellett volna segítség meg lelki támasz, ráadásul már együtt sem vagytok, semmi nem ad rá okot, hogy te ugrálj körülötte. Ahogy többen is írták, azért nem olyan hú de durva sérülése van. Tud kaját rendelni vagy kisebb dolgokat akár magának is megcsinálni, takarítás szintén. Takarítás szintén megoldható. Nem kell 2 naponta kinyalni az egész házat/lakást, de pici dolgokat fél karral is képesnek kell lennie megcsinálni. Csak azért nem csinálja, mert te bevállalod helyette. A wc-n esetleg nem kell helyette kitörölnöd?
2022. febr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon emberséges, hogy segítesz neki. Így is kell, mert ezt visszakapod az élettől és ne gondolkodj azon, hogy miért ilyen gusztustalan az anyja, egyszerűen vannak szar szülők is, ez van.
2022. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!