Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet egy anya ilyen?

Hogy lehet egy anya ilyen?

Figyelt kérdés
Exférjem egyedül él. Most baleset érte, eltörte a vállát. Elég nehezen boldogul, én szoktam neki segíteni, pl mosogatni. 3 hete történt, azóta d ez anyja nem volt nála, hogy főzzön neki, vagy csak segítsen kitakarítani. Egyszerűen tesz rá nagyívben, mert ő most kirándul, meg más dolga van. Én meg csodálkozok, hogy miért olyan tulok az ex.
2022. febr. 17. 05:49
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
A gyereked apja igen, de Neked senkid.Az is szép ha segítesz a szomszéd néninek( én is szoktam), de itt más a helyzet.Adott egy pasi aki egészségesensem látja el magát, aogy kiveszem, máskor is az anyja pakolgat utána.A másik, hogy mártírkodsz.Szetintem azt várod, valahol , ha tudat alatt is, hogy az exed belássamit veszted Veled.Ezt nem fogja, úgyis tudod.
2022. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Nem tűntem el, csak más tennivalóm is van.

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, mert lehet én látom rosszul a dolgokat

2022. febr. 17. 20:24
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

mert ezt visszakapod az élettől - jaj, dehogy kapod vissza.


Én eddig bárkinek segítettem, amint kijött a gödörből, és rendbe tettük az életét, onnantól kezdve olyan nagy ívben tojt a fejemre, hogy elmondani nem tudom.


Azóta inkább hanyagolom mások megsegítését.

2022. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!