Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet egy anya ilyen?

Hogy lehet egy anya ilyen?

Figyelt kérdés
Exférjem egyedül él. Most baleset érte, eltörte a vállát. Elég nehezen boldogul, én szoktam neki segíteni, pl mosogatni. 3 hete történt, azóta d ez anyja nem volt nála, hogy főzzön neki, vagy csak segítsen kitakarítani. Egyszerűen tesz rá nagyívben, mert ő most kirándul, meg más dolga van. Én meg csodálkozok, hogy miért olyan tulok az ex.
2022. febr. 17. 05:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
95%
Az nem normális, hogy Te segítesz neki.Mi közöd van hozzà a gyerekeken kívül?Nincs életed?Vagy azt várod, hogy rájöjjön milyen egy tündér Vagy és majd megváltozik, kedves lesz Veled, hálás lesz? Nem, nem lesz ez.Az n normális, hogy máskor is az anyja takarít nála mikor egészséges.Törött vállal tud boldogilni, ok bevásárlás nem , bár az online rendelések világában ez is fura.Nem kell minden nap fényesre nyalni a lakást, mosni ,teregetni tud.Más az életét leéli félkézzel.
2022. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
19%
Én azt nem értem, hogy egyes embereket miért zavar ennyire, ha segít a gyereke apjának? Basszus, foglalkozzatok már a saját életetekkel, már, ha egyáltalán van! Mást nem látok ezen az oldalon, csak haszontalan válaszokat, szánalmasak egyesek. 😂😂
2022. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Igazából én segítenék a szomszédnak is, ha baja van. Vidéken kisvárosban élünk, itt nincs házhoz rendelés. Ebédet meg nem hozat, mivel nincs bevétele, csak egy minimális, azt meg inkább a rezsibe tegye. A gyerekem apja, együtt éltünk sokáig. Miért ne segíthetnék? Nem mártírkodás, egyszer elmosogatok, mikor nagy edények vannak, illetve mikor magamnak főzök, akkor egy tányérral többet főzök, ez nem akkora dolog. Szerintem. De akkor ezek szerint én vagyok a hülye, mert segítek és nem beletaposok.
2022. febr. 17. 15:53
 24/33 anonim ***** válasza:
10%
Nem, nem vagy hülye kérdező, nyugodj meg. Az emberek többsége valóban olyan, hogy őket az sem zavarná, ha valaki eszméletlen állapotban feküdne az utcán, simán elmennének mellette, de te sose legyél ilyen lelketlen, gonosz.
2022. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
91%
"Én azt nem értem, hogy egyes embereket miért zavar ennyire, ha segít a gyereke apjának? " Talán azért, mert normális ember éli a saját életét, és nem játszik csicskát az exének, akit szar alaknak tart?
2022. febr. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem zavar senkit se hogy segítesz. Az viszont már inkább, hogy Te SZÍVBŐL segítesz majd mártírkodsz, hogy "Bezzeg az anyja nem hajlandó ezt megcsinálni és nekem kell." Ez nem szívből segítés hanem ego növelés. Ha szívből csinálnád leszarnád az anyját.
2022. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"A gyerekem apja, együtt éltünk sokáig. Miért ne segíthetnék?"

Őt hol érdekelte, hogy neked kellett a segítség, amikor műtöttek? Hol érdekelte, hogy te vagy a gyereke anyja?

2022. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a 22-es, 24-e a kérdező másik fiókból?
2022. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom, mikor a kérdező eltűnik, mint szürke szamár a ködben, aztán hirtelen valaki melléáll és ő hopp, előkerül...
2022. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
94%
24, ne keverjük össze a dolgokat. Én is segítek bárkinek, ha kell. De itt úgy kér számon valamit a kérdező, hogy egyrészt nulla köze hozzá, másrészt teljesen feleslegesen ugrál.
2022. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!