Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megrendelte és ki is...

Az anyós megrendelte és ki is fizette az esküvői tortánkat a tudtunk nélkül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma számolt be erről. Lefagytam.

Azt mondta én csak ne kíváncsiskodjak, majd meglátom. Tessék örülni.

Így már vissza se lehet mondani ha kifizette. Párom szerint kedves gesztus és túlreagálom.



2022. máj. 2. 11:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom, hol élsz, 90, felénk a rokonság/vendégek jó része is visz tortát az esküvőre ajándékba. És senki nem kérdezi meg, milyent kérsz. Ettől még a menyasszonytortát a pár intézi. Ilyenen kiakadni egy buta, agyhalott menyasszony fog, értelmes ember egyszerűén túllép a kérdésen egy köszönöm után.
2022. máj. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/127 anonim ***** válasza:
89%
De ez az anyós a menyasszony tortát intézte te nagyon ostoba :D
2022. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:
11%
És akkor mi van? Azt nem lehet felvágni a vendegeknek? Attól még rendelhet magának a kiralylany olyat, amit akar, semmi nem akadályozza meg benne.
2022. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
11%

De ez az anyós a menyasszony tortát intézte te nagyon ostoba :D


Bocs, de erről szó nincs a kérdésben. Anyád az ostoba.

2022. máj. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 anonim ***** válasza:
96%

Ott írja a kérdezi, hogy az ESKÜVŐI TORTÁNKAT! Nyilván nem egy plusz tortáról van szó. És ez igenis bunkóság. Lehet ahol ajándékba visznek tortát, ott nincs allergiás, de ha esetleg ez a menyasszonyi torta tartalmaz allergént, és ezt nem tudják, valaki meg eszik belőle, aki allergiás egy összetevőre, az BELE IS HALHAT. Nem fogjátok fel ezt?

Egyébként meg minek kell beleugatni abba, hogy milyen tortát, ruhát, dekort akar az ember a saját esküvőjére? Ez igenis nettó bunkóság. És ez még csak a kezdet, később másba is bele fog dumálni és fontoskodni, ha most nem állítják le a kérdezőék. Elég papucs a kedves jövendőbeli férj is, ha szerinte normális, hogy anyuci intézi az ő esküvőjét.


Egyébként szomorú látni, mennyire egymásnak tudnak feszülni az emberek egy kérdés miatt. Nézzetek már magatokba, itt bántjátok egymást.

2022. máj. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 anonim ***** válasza:
94%
Betenném a hűtőbe anyós tortáját, és "véletlenül" ottfelejtődne... :-DDD
2022. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 anonim ***** válasza:
13%

95# meg a többi kekec nagyokos:


Ha valaki tisztában van azzal hogy allergiája van, akkor feltételezhető lenne, hogy van annyi esze hogy olyan ételt sehol nem fogyaszt aminek bizonytalan az összetétele.

Egy esküvő tipikusan ilyen hely, hogy a millió kaja nem tudni honnan lett összehordva.


Szováta ha az allergiás az anyós tortájától murdel meg, akkor vessen magára!

2022. máj. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/127 anonim ***** válasza:
16%
SZÓVAL nem Szováta
2022. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 anonim ***** válasza:
90%

"Nem tudom, hol élsz, 90, felénk a rokonság/vendégek jó része is visz tortát az esküvőre ajándékba."


Én nem tudom te hol élsz. Soha életemben nem hallottam ilyent, hogy egy esküvőre a vendégek tortát vinnének, pláne ajándékba. A rokonság szokott apró süteményt meg sós falatkákat vinni a vendégváráshoz, meg a lagzi elejére, hogy legyen valami az asztalon amíg jön a vacsora. De azt is előre megbeszélik, hogy akkor a piroska süt 3 tepsi sajtos stanglit a juci meg 2 tepsi kókusz kockát, hogy ne az legyen, hogy lesz a végén 5 tepsi zserbó amit senki nem szeret, sós meg semmi. Nem így logikus?

2022. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 anonim ***** válasza:
5%
Na, csak meglett a 100 ... :_)
2022. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!