Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megrendelte és ki is...

Az anyós megrendelte és ki is fizette az esküvői tortánkat a tudtunk nélkül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma számolt be erről. Lefagytam.

Azt mondta én csak ne kíváncsiskodjak, majd meglátom. Tessék örülni.

Így már vissza se lehet mondani ha kifizette. Párom szerint kedves gesztus és túlreagálom.



2022. máj. 2. 11:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
64%
szerintem engedd el , viszont titokban te is rendeld meg a saját meglepetés esküvői tortátokat...:) így legalább lesz torta bőven és mondhatod anyósnak te is hogy meglepi... ;)
2022. jún. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
92%
Miért kéne a kérdezőnek elengedni? Ha most hagyja magát, anyós pajtás rá ltelepszik az életükre. Meg különben sincs anyósnak köze ahhoz, milyen esküvőt szeretne a pár.
2022. jún. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
20%

oh dehogy nincs....sajnos az igazság az, hogy az ilyen anyós ha valami nem úgy lesz ahogy ő akarja akkor zsarolni kezd. Nálunk is ez volt...azzal zsarolt hogy nem jön el ha nem úgy lesz az ültetésrend ahogy ő akarja....

engem nem érdekelt volna ha nem jön el, de nem akartam hogy a férjem szomorú legyen emiatt (nyilván nem akartam , mert hiszen szeretem a férjem) emiatt inkább engedtem....

nem értem amúgy az ilyen anyukákat...ha tudnák, hogy mennyi bánatot okoznak a gyermeküknek ezzel....

de nyilván nekik sem könnyű, mert egy esküvő az számukra olyan mintha elveszítenék a gyermeküket....állítólag...(nem én mondtam hanem a pszihológusok) :D

2022. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
100%
És ha zsarol, akkor hagyni kell? Hát a nagy francokat! Neked se kellett volna hagyni. Az a baj, hogy egy ideig én is nyeltem, na aztán megmondtam, hogy fejezze be a hülyeséget, mert ne vagyok rá kíváncsi. Onnantól kuss volt a neve, csak az exem és az én hátam mögött kavarta a szart. Az ilyen családtól meg jobb szabadulni.
2022. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
82%
Na csak hogy beszálljak a vitába. 2012-ben volt az esküvőnk és igen, 2 + tortát hoztak a vendégek. Semmi nem volt ebből, elfogyott minden, elosztogattuk. Bírom, mikor valaki nem hallott még valamiről, akkor az nem létezik. OLYAN NINCS! De bunkóság úgy esküvői tortát rendelni, hogy meg sem beszélik a párral.
2022. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, nyugtass meg, hogy visszaadtad annak a világi balfaxnak a gyűrűt, halál komolyan mondom. Ha nem, akkor majd ne gyere ide panaszkodni, vagy a gyakori utódján 15-20 év múlva, hogy "mit csináljak az anyóssal, mindenbe beleugat, a férjem meg nem tesz semmit, a gyerekeim meg már azon gondolkodnak, 18. szülinapjukon meddig meneküljenek".
2022. jún. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
69%
(Miskolc környékén is visznek ajándék tortákat, azokból is csomagol a pár a vendégeknek, csak mert kérdés volt, puszi pacsi, Anyós mondjon le)
2022. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!