Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megrendelte és ki is...

Az anyós megrendelte és ki is fizette az esküvői tortánkat a tudtunk nélkül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma számolt be erről. Lefagytam.

Azt mondta én csak ne kíváncsiskodjak, majd meglátom. Tessék örülni.

Így már vissza se lehet mondani ha kifizette. Párom szerint kedves gesztus és túlreagálom.



2022. máj. 2. 11:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 anonim ***** válasza:
91%
29, változnak az idők.
2022. máj. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/127 anonim ***** válasza:
16%

31!


Valóban. Ma mindenért szidni kell az anyost.

Torta ügyben eddig nem láttam változást, vendégként is voltam jelen az elmúlt években esküvőn, mindenhova vittek a vendégek is tortát.

2022. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 anonim ***** válasza:
15%
Azért jó lenne, ha a kérdező nem gumicsontként bedobna egy sztorit, aztán elvonul - és a háttérben röhög azon, hogy mások esetleg összevitatkoznak a koncon... :-s
2022. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/127 anonim ***** válasza:
87%
Én az elmúlt években csak olyan esküvőkön voltam, ahol kizárólag egy nagy többemeletes (többféle ízű) torta volt. Elég idétlenül is nézett volna ki, ha a vendégek beállítanak még további tortákkal. Nyilván mindenkinek a saját döntése, de meg kell beszélni hogy az ifjú pár mit akar, nem kell tukmálni.
2022. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/127 anonim ***** válasza:
89%
A "vendégek is vittek tortát" és az "anyós megrendelte AZ esküvői tortát", ami egy örök emlék lesz, hogy milyen volt, nagy különbség.
2022. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/127 anonim ***** válasza:
21%
De konkrétan mi fájdalmas van abban, hogy ott lesz egy torta? Ami simán lehet hogy egy gyönyörű, különlegesen finom torta.
2022. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/127 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg nem érted, mi a különbség a között, hogy hoz egy plusz tortát, és a között, hogy ő választja-hozza az esküvői tortát? Amiről semmit sem tudni, mert igen, lehet hogy pont olyan és akkora, amit szerettek volna - akkor öröm, boldogság - de lehet valami giccses cucc is, vagy mondjuk puncs ízű, amit semmiképpen sem akartak volna. És ezzel nem a lagzinak abban a pillanatában kellene szembesülniük, amikor behozzák a tortát.
2022. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 anonim ***** válasza:
91%

Attól függetlenül hogy nem igazán szokott lázba hozni egy torta, anyóstól függetlenül utálom a meglepetéseket. Nem tehetek róla, sose szerettem. Valószínű én se örültem volna. Férjedet valószínű totálisan hidegen hagyja a torta része az estének ezért nem érdekli. Remélhetőleg szép lesz, és nincs nagyon életerő ízlése anyósodnak.

Az higy ne kiváncsiskodj azt nem tartom szépnek elvégre mégiscsak a te esküvői, mond meg udvariasan neki higy ha nem tudod hogy milyen lesz akkor rendelsz másikat mert nem akarsz zsákbamacskát.

Esetleg megkérdezheted honnan rendelte. Te elmész oda és megmondod hogy a te esküvőre lesz talán elmondják hogy milyet rendelt az anyósod. Tudom hogy gáz hogy nyomozni kell de ha tényleg szépet rendelt akkor neked nem kell másodikat rendelni.

2022. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 anonim ***** válasza:
98%

"Ami simán lehet hogy egy gyönyörű, különlegesen finom torta."


Lehet. Erre az a megoldás, hogy anyós a rendelés ELŐTT odamegy a kérdezőhöz és megmutatja neki, hogy jajj nézd katikém ebben a cukrászdában milyen csodás tortákat készítenek, tetszik? na akkor én megveszem nektek". Ugye mennyivel kedvesebb és egyszerűbb, mint kész tények elé állítani úgy, hogy nincs apelláta?

2022. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/127 anonim ***** válasza:
25%

37!


Nem, valóban nem értem. Mi akadályozza meg a kérdezőt abban, hogy továbbra is megrendeltem azt, ami neki tetszik? Bumm, két torta lesz

2022. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!