Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megrendelte és ki is...

Az anyós megrendelte és ki is fizette az esküvői tortánkat a tudtunk nélkül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma számolt be erről. Lefagytam.

Azt mondta én csak ne kíváncsiskodjak, majd meglátom. Tessék örülni.

Így már vissza se lehet mondani ha kifizette. Párom szerint kedves gesztus és túlreagálom.



2022. máj. 2. 11:06
 81/127 anonim ***** válasza:
99%
Én teljesen kiakadnék, aztán rendelnèk egy olyan tortát, amit én szeretnék, és utána leszarnám. Nálunk is volt hasonló sztori, csak az enyém a borokat hozta úgy, hogy meg se kóstoltuk és azt se tudtuk, miből mennyit fog hozni. Ebből nálunk óriási balhé volt akkor, de persze egy csomoan nem értették,mi a bajom..
2022. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/127 anonim ***** válasza:
99%
Az addig oké, hogy meglepetést szeretett volna, de azon a ponton, amikor érzékelte, hogy a leendő menye meg nem szeretne meglepetést, hanem ő szeretne dönteni a saját tortájától, akkor meg kellett volna mondania, hogy milyen és hol rendelte, hogy igenis lehessen változtatni. Itt kezdődik az erőfitoktatás és játszmázás az anyós részéről. A vőlegénnyel kellene megértetni, hogy ez mennyire fontos neked.
2022. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/127 anonim ***** válasza:
84%

Semmi érdekeset.


Szépen készítitek elő az esküvőt, ahogy eddig is akartátok. Megrendelitek a saját tortátokat, stb.


Az anyós meg egye meg a tortáját. Ti nem kértétek, s nem is kell nektek egy random torta.

2022. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/127 anonim ***** válasza:
95%
Én még azon gondolkodtam, hogy oké szívességből vett meglepiként de mi van ha olyat vett amitől valaki allergiás lesz és akkor oda az egész "meglepi"...ezért is illik előre egyeztetni szerintem, mert ha valaki épp allergiás rohamot kap mert azt se tudják milyen tortát kaptak akkor is "tessék örülni" lesz a szöveg? Én utálom ha valaki ennyire erőlteti a kedvességet és itt nem a torta a gond hanem az, hogy erőfitogtatás és ez érződik is a "tessék örülni" szövegből...hiába nem jó akkor is örülni KELL.
2022. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/127 anonim ***** válasza:
10%
Lesz két torta.
2022. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/127 anonim ***** válasza:
11%

Komolyan nem értem, hogy egy ajándéknak szánt tortatol hogy a pcsaba lehet eljutni odáig, hogy az anyós akarja irányítani a házasságot.

Azt sem, hogy mi akadálya van annak, hogy a kérdező megrendeltem magának azt a tortát, amit ő akar.

Mondjuk az milyen ciki lesz, ha kiderul, hogy a xemet anyós pont ugyanolyan tortát rendelt pont ugyanonnan, ahonnan a kérdező, mert a xemetlada emlekezett ra, hogy Mucika egyszer említette, ő onnan akar olyan tortát majd az esküvőjére....

2022. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/127 anonim ***** válasza:
75%

#86

Hát erre kb semmi esély :D anyóspajtás valószínűleg olyat rendelt, ami neki tetszik.

2022. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/127 anonim ***** válasza:
8%

87!


Vagy olyat, amiről tudja, hogy a fiának tetszik. A kérdésből q világon semmi nem derül ki

2022. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/127 anonim ***** válasza:
8%
de, az kiderül, hogy a kérdező egy HP. Normális ember ezen nem rinyál, megköszöni, és max rendel ő is egyet.
2022. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/127 anonim ***** válasza:
91%

#89

Egy normális anyós meg nem rendelget meg semmit az esküvőre a vőlegény és a menyasszony tudta nélkül.

2022. máj. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!