Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyós megrendelte és ki is...

Az anyós megrendelte és ki is fizette az esküvői tortánkat a tudtunk nélkül. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ma számolt be erről. Lefagytam.

Azt mondta én csak ne kíváncsiskodjak, majd meglátom. Tessék örülni.

Így már vissza se lehet mondani ha kifizette. Párom szerint kedves gesztus és túlreagálom.



2022. máj. 2. 11:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
8%

50!


Hát nincs. De lehet hogy a kerdezonek sincs, így totál felesleg előre agonizalni a semmin

2022. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen anyóssal nekem sincs tapasztalatom, de nálunk természetes volt, hogy az étterembe és a cukrászdába együtt megyünk. Anyósomék településén volt a lakodalom, tehát helyismeretük nekik volt, őket ismerték mindenhol. Viszont, hogy mit akarunk, azt természetesen mi (ifjú pár) mondtuk meg. Ez olyan természetes volt anyósom-apósom számára is, mint az, hogy a Nap keleten kel és nyugaton nyugszik.

Szerintem a kérdező anyósánál már korábban is voltak jelek, amik mutatták, hogy nem tiszteli a határokat. Már előre készülni kellett volna az ilyenekre és előre határozottan leszögezni, hogy a végső szót MINDENBEN az ifjú pár mondja ki.

2022. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
5%
Szerinted. A kérdésben viszont nem volt semmi ilyesmiről szó.
2022. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
96%
Még az anyóst védik, elképesztő...
2022. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
2%

54!


Tudom, minimum forró kátrányba kellene logatni a szerencsétlent így nulla háttér ismerettel csak azért, mert ő lesz az anyós....

2022. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom csak az védi, aki magára ismert :)
2022. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
5%

56!


Messze vagyok még az anyossagtol, de valóban magamból indulok ki. Ha anyósom azt mondaná, megrendelte a tortát az esküvőre, simán megkoszonnem neki és nem kezdenek el mindenféle összeesküvés elméleteket gyártani, hogy miért teszi. Nekem annyi jutna eszembe, hogy kedves tőle. Max ha valami különleges elképzelésem lett volna a tortarol, akkor simán megrendelnem azt is, amire én vágyok.

2022. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 anonim ***** válasza:
91%
Nem, te idióta, hanem mert az esküvő a pár dolga, nem az anyósé, hogy kérdezés nélkül szervezkedjen. Az ilyen anyóst igenis abba kéne mártogatni!
2022. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
16%
58, mondjuk nálunk pontosan tudták a szülők, milyen tortát akarunk, normális családban ugyanis beszélnek egymással...
2022. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
75%
Drága 58, üdvözlöm édesanyád és üzenem neki, melyen együtt érték vele a mérhetetlenül buta és bunkó gyermeke miatti fájdalmában.
2022. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!