Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehetne erről leszoktatni...

Hogy lehetne erről leszoktatni őket?

Figyelt kérdés

Anyósomék ha jönnek mindig kér valamit anyósom(üdítő, kávé, süti stb) ami aztán persze nem kell, kibontatja és egy szem vagy egy korty után "jaj én ezt nem szeretem\más fajtát szeretek\túl erős ez a kávé\túl édes stb"

De ha meg nem veszünk elő semmit akkor az a baja vagy ha olyasmit kínálunk amit mi is eszünk épp tehát nem frissen nekik nyitjuk.. Már amikor pár hetes volt a gyerek is jött és szóvá tette hogy nincs főzve kávé? Nem sütöttem?!

Gyűlölöm a pazarlást és ezek mindig rajtunk is romlanak\száradnak mert nekem a tejfehérje mentes diéta miatt nem lehet, férjem nem szereti annyira és nem is egészséges egy egész zacskó teasüti vagy 1 liter gyümölcslé 1 személyre 😅

Valami ötlet?


2022. máj. 4. 09:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
69%
Anyós nálad is csipkedi a szobanövény leveleit, kérdező? :-D
2022. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
93%
Ezért ezek a dolgok nem olcsóak, főleg manapság. Egy Sió, vagy bármi jobb fajta gyümölcslé 500-600 Ft, egy zacskó jobb fajta keksz is ennyi. Én vennék kis üveges ásványvizet, mellé tennék egy poharat és töltenék neki. Ha a vizet nem issza meg, ti még megihatjátok. Mást nem kapna!! Nehogy már neki legyen igaza! Igen: vendéget kínálunk! Nem: Anyós folyton fikázza, amit kap, amit Ő KÉRT, és pazarol. Lónemiszervet a seggébe! A bunkója...
2022. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 A kérdező kommentje:
Az enyémnek nincs ilyen fétise, nem is tudná, minden növényem fent van a kutya és gyerek miatt, anyósom pedig csak 150cm 😄
2022. máj. 4. 12:08
 44/65 anonim ***** válasza:
88%

Ne tarts otthon üdítőt. Szörp + szódavíz (ha csak anyós issza a szörpöt, fél évig is elég).

Teasütit vennék (egy félét), zacskóból ki, fémdobozba be, megkínálod vele, és amikor elment, visszacsukod.

Ha reklamál, akkor meg EZ VAN és kész, nem cukrászda vagytok, ilyet tartotok otthon, ennyi.

2022. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
89%

Megmondod nekik, hogy alapból nem tartotok itthon ilyen nasikat, mert egészségtelen, és tök fölösleges a normális étkezések között "rájárni" ilyen kalóriabombákra.


Kész.


Van ásványvíz - a többit meg hozza magával, ha enni akar. :-D

2022. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
93%

" Kért valamit, pl üdítőt. A kérdező adott neki colat, amit anyós nem szeret. Anyós a Fantat szereti."


Aki szomjas, annak jó a szűrt csapvíz. Otthon pedig lehet válogatni, hogy mit szlapál.

2022. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
90%
Simán meg lehetne azt is kérdezni tőle, hogy enni-inni jár ide, vagy az unokájával foglalkozni.
2022. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
0%
Az ide válaszolgatók közül hánynak lehet anyósa? :)
2022. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van, de nem ilyen. :-)
2022. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
85%
VEndégségbe jönnek, vidékről, több napra? VAgy csak úgy átugranak a szomszéd utcából?
2022. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!