Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha anyósomat zavarja...

Normális ha anyósomat zavarja az hogy a babám anyás?

Figyelt kérdés

Csonkacsaládból származom.

Ebből adódóan szeretet hiányom van. És így hogy anyás a pici engem igényel nekem ez jól esik.

Viszont anyósomat zavarja. Nem mondja nekem. Másnak igen. Másnak panaszkodik. Rám állandóan úgy néz mint a véres rongyra. De nem tehetek róla.

Kérdezzem meg mi baja ? Lehet nem is vallaná be

Az utóbbi időben sok helyről hallottam a panaszkodását. Itt lakik a közelbe . Nonstop látni akarja a gyereket

Nem akarom hogy ne legyenek jóban vagy bármi, de ő fordítva nem így gondolkozik. Sajnos azt is kinézem belőle hogy ellenem akarja majd fordítani a saját gyerekem. A férjem előtt nem viselkedik furán. Így gyakran megkapom tőle ha elmondom hogy mi volt "érdekes én még sose hallottam ilyet "

Sajnos úgy érzem romlott a házasságom is. Válni nem tervezek. Viszont költözni igen. Albérletbe. Nehéz döntés


2022. máj. 6. 21:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
27%
Ne haragudj kérdező: de nem lehet hogy- a csonka családból adódó - gondjaid miatt akaratlanul is kisajátítod a babát, mert élvezed hogy lóg rajtad (ami pici korban teljesen normális) és azért van valami anyósod meglátásában?
2022. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nem haragszom 11es.

Így van elő fordulhat ilyen is. De nem nálam. Én igyekszem arra hogy a nagyszülőkkel is sokat legyen a pici. Ezért nem értem. Az hogy egy ideje anyás.. hát.. van ilyen.. ezt nem kéne tőlem sajnálni.

2022. máj. 6. 23:26
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Nincs azzal baj hogy anyás, nem ezt mondtam. csak az ember sokszor nem látja reálisan magát, és a legcsekélyebb rosszindulat nélkül is megbánthat másokat. Mondjuk vannak olyanok, akik a semmin is besértődnek látványosan.
2022. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
71%

A meg se kapom az unokát kifejezése már nagyon intő jel hogy el akarja venni a kicsit.

Bizros hogy a férjed nem tud erről?

Költözz a kicsivel minél messzebb amíg tudsz,legjobb ha utána elválaz tőle ha az anyjával van.

2022. máj. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%

Nem normális.


Nálunk is anyás a pici (én vagyok a férj). Az anyám (aki az anyós) szerint ez normális. Engem azért picit zavar, hogy olykor 1 percig sincs velem el a saját gyerekem ha éppen olyan kedve van 😁

2022. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%
10-es. Akkor engedd, hogy etesse.
2022. máj. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz vele, egyszerüen ilyen,.
2022. máj. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
67%
Nemfogja abba hagyni addig míg el nem veszi.
2022. máj. 7. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
60%
Anyósodnak nincs igaza, de a szeretethiányodat ne a gyereked magadhozláncolásával akard pótolni.
2022. máj. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én amyósomat is nagyon zavarja, hogy a kislányom anyás. Plussz rettenetesen idegesíti, hogy még szoptatom, így fél napnál tovább nincs el nélkülem.

Elfelejti azt az aprócska tényt, hogy az én gyerekem, nem az övé.

2022. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!