Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális ha anyósomat zavarja...

Normális ha anyósomat zavarja az hogy a babám anyás?

Figyelt kérdés

Csonkacsaládból származom.

Ebből adódóan szeretet hiányom van. És így hogy anyás a pici engem igényel nekem ez jól esik.

Viszont anyósomat zavarja. Nem mondja nekem. Másnak igen. Másnak panaszkodik. Rám állandóan úgy néz mint a véres rongyra. De nem tehetek róla.

Kérdezzem meg mi baja ? Lehet nem is vallaná be

Az utóbbi időben sok helyről hallottam a panaszkodását. Itt lakik a közelbe . Nonstop látni akarja a gyereket

Nem akarom hogy ne legyenek jóban vagy bármi, de ő fordítva nem így gondolkozik. Sajnos azt is kinézem belőle hogy ellenem akarja majd fordítani a saját gyerekem. A férjem előtt nem viselkedik furán. Így gyakran megkapom tőle ha elmondom hogy mi volt "érdekes én még sose hallottam ilyet "

Sajnos úgy érzem romlott a házasságom is. Válni nem tervezek. Viszont költözni igen. Albérletbe. Nehéz döntés


2022. máj. 6. 21:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%
Én az ilyen megjegyzésekre mindig azt mondtam, hogy "és ez így van jól 😊". Pár alkalomnál nem mondott többet ilyet. Illetve a gyerekem is szépen lassan levált rólam.
2022. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nem szeretném magamhoz láncolni. Csupán csak jól esik hogy szeret
2022. máj. 7. 20:40
 23/30 anonim ***** válasza:
94%

Nehogymar azért magyarazkodj, mert a saját gyermeked szeret téged is Te is őt. Csak mert egy szeretet hiányos, berogzult anyuci pici fiús anyuka nem bír magával.


Engedd el ezt a dolgot.

Előre félek mi lesz ha gyereket szülök....

2022. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23as. Miért ? Neked is ilyen anyós jutott ?
2022. máj. 8. 09:33
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Eddig úgy néz ki igen...
2022. máj. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem irigyellek.
2022. máj. 8. 16:29
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki az anyóst,hadd repüljön Holle anyó..😃😃
2022. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
:D haha
2022. máj. 13. 09:44
 29/30 anonim válasza:
100%

Ha nagyobb lesz a gyermek, kicsit jobban oda kell figyelni majd az anyósra, mert pont az ilyenek szokták teletömni az unoka fejét, hogy anya csúnya, gonosz, stb...

Egy barátnőmnek volt ilyen boszorkány anyósa. Folyton azon dolgozott, hogy a gyerekek megutálják az anyjukat, és a pici fia elválljon, megkapja a felügyeleti jogot és ō neveölhesse tovább a csimótákat. Nem jött be neki, de ahol a nő kiszolgáltatott, nagy esélyt van arra hogy megtörténjen.

2022. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Szomorú hogy ilyen világban élünk...
2022. máj. 16. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!