Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ilyen családi...

Mit tennétek ilyen családi problema esetén?

Figyelt kérdés

Van egy gyermekem. Itt lakunk a férjem szüleinél, de mióta megszületett a babánk azóta mindenki más lett.

A házunk építés alatt van, de olyan mély fájdalom nekem ez ami itt megy nap mint nap, hogy már nem akarom megvárni míg a házunk kész lesz.

Ugyanis mindenkivel csak a harc megy. anyósom úgy érzi ő a gyerekem anyja, állandóan ossza az eszet, mindent sz.rul csinálok, és ha kérek valamit hogy "ezt nem így szeretném hogy legyen" már csak azért is provokál. A fia előtt a szent jó anyós szerepet mutatja meg úgy mindenki más előtt de velem 4szemközt nagyon gerinctelen és sok aljas húzása volt..

Apósom is állandóan okoskodik de nála többnyire ennyinél megáll a dolog.

Van egy nővére aki állandóan okosabb pedig még gyereke sincs.

A drága férjem meg állandóan azzal van ha mondom hogy költözzünk mert nem bírom nem egészséges nem normális ez hogy ennyien itt lakunk, akkor annyi a válasza hogy "hamarosan kész a ház" (ahaa jobb esetben 1 év..) "ezért küzdöttünk annyit hogy letaposs" vagy a kedvenc" ha van valami bajod anyámmal mond meg neki" .. hmmm

.. párszor próbáltam beszélni de az a baj, hogy semmi értelme.

Testvérem mondta költözhetek hozzá. De a férjem arra hivatkozik " szép testvér aki egy családot szét választ "

És hogy "mennyi anyagi hiany lenne ez" ....

Nagyon kiábránultam mindenkiből. Mennék innen hisz van lehetőség. De félek a következményektől. Félek hogy elvennék tőlem a picit. Egyébként van rendes GYED-em amiből egy városi albérletre is futná. A gyerekem megfelelően fejlődik boldog vidám . A férjem kérdés hogy jönne és szerintem nem is veszi komolyan hogy menni akarok de úgy gondolom az én életem úgy élem ahogy én akarom úgy érzem ennek a házasságnak vége.. így..

Nem tudtam hogy ennyire anyuci pici fia az én "lovagom" .


2022. máj. 8. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
87%
Szó nincs arról, hogy elszakítja az apjától, 16-os! Az apa 20 körömmel kapaszkodva rohanhatna utánuk az albérletbe, hiszen ők egy család, csakhogy esze ágában nem lesz, ő anyuci pici fiacskája marad, nem hiányzik a felesége az életéből, a gyereket meg majd megoldja kéthetente láthatáskor. Tán ott kéne hagynia az anyának a gyerekét? Vagy eltűrni a bántalmazást? A válás az már csak ilyen: egy ember egyszerre két helyen nem tud lenni. A szakítás az apa hibájából következett be, nem az anya tervezte így.
2022. máj. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
13%
Nem fogják elengedni veled a gyereket, verekedés lesz, kidobnak egyedül a házból, ha kiderül, hogy költözöl.
2022. máj. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
17%
Szóval az anyósod nem fogja kiengedni a magzatot a kapun, csak téged löknek ki. Rendőrség nem fog segíteni, attól fogva mindenki azt mondja ellened, hogy te hagytad el a gyereket. Nem lesz tanú rá, hogy elvették tőled. Lopva menj el, ha nem ezt akarod.
2022. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
8%
23-nak igaza van !!
2022. máj. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
90%
Költözz
2022. máj. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
87%
"Szóval az anyósod nem fogja kiengedni a magzatot a kapun" Mivel nem volt gyerekelhelyezés, nem akadályozhatja hogy az anya távozzon a gyerekkel. Erről ennyit, hiába keresel igazolást rá miért kéne a bántalmazást tűrni a nőnek a semmitérő férje mellett.
2022. máj. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon tisztán látod a helyzetet. Sajnos a legnagyobb probléma, hogy a férjed nem hisz neked. Ez később se változna sajnos. Én megmondanám neki, hogy kap még egy hónapot, hogy rendezze szépen a családját és bebizonyítsa, hogy ti vagytok neki a legfontosabbak, nem az anyja. Azalatt meg tudod a költözést szervezni.
2022. máj. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
90%
Ez már vagy a tizedik kérdésed ugyanarról a problémáról, de még mindig képtelen vagy lelépni, pedig már kb egyéve írtad ki az elsőt.
2022. máj. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
79%

Lassan átcuccolsz tesódhoz, pár dolgot, ami fontos. Aztán egyszercsak nem mentek haza sétából.

Röhej, hogy micsoda anyagi kiesés, ha te lelépsz, ennyi párod válasza? Ha kisbaba, nem fogják neki ítélni. Ja, és úgy látom, ő nem is siet elköltözni az anyjától, te meg nem is érdekled.

2022. máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 A kérdező kommentje:
Félek nem minket választ... attól mégjobban hogy elveszik a gyerekem
2022. máj. 9. 08:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!