Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ilyen családi...

Mit tennétek ilyen családi problema esetén?

Figyelt kérdés

Van egy gyermekem. Itt lakunk a férjem szüleinél, de mióta megszületett a babánk azóta mindenki más lett.

A házunk építés alatt van, de olyan mély fájdalom nekem ez ami itt megy nap mint nap, hogy már nem akarom megvárni míg a házunk kész lesz.

Ugyanis mindenkivel csak a harc megy. anyósom úgy érzi ő a gyerekem anyja, állandóan ossza az eszet, mindent sz.rul csinálok, és ha kérek valamit hogy "ezt nem így szeretném hogy legyen" már csak azért is provokál. A fia előtt a szent jó anyós szerepet mutatja meg úgy mindenki más előtt de velem 4szemközt nagyon gerinctelen és sok aljas húzása volt..

Apósom is állandóan okoskodik de nála többnyire ennyinél megáll a dolog.

Van egy nővére aki állandóan okosabb pedig még gyereke sincs.

A drága férjem meg állandóan azzal van ha mondom hogy költözzünk mert nem bírom nem egészséges nem normális ez hogy ennyien itt lakunk, akkor annyi a válasza hogy "hamarosan kész a ház" (ahaa jobb esetben 1 év..) "ezért küzdöttünk annyit hogy letaposs" vagy a kedvenc" ha van valami bajod anyámmal mond meg neki" .. hmmm

.. párszor próbáltam beszélni de az a baj, hogy semmi értelme.

Testvérem mondta költözhetek hozzá. De a férjem arra hivatkozik " szép testvér aki egy családot szét választ "

És hogy "mennyi anyagi hiany lenne ez" ....

Nagyon kiábránultam mindenkiből. Mennék innen hisz van lehetőség. De félek a következményektől. Félek hogy elvennék tőlem a picit. Egyébként van rendes GYED-em amiből egy városi albérletre is futná. A gyerekem megfelelően fejlődik boldog vidám . A férjem kérdés hogy jönne és szerintem nem is veszi komolyan hogy menni akarok de úgy gondolom az én életem úgy élem ahogy én akarom úgy érzem ennek a házasságnak vége.. így..

Nem tudtam hogy ennyire anyuci pici fia az én "lovagom" .


2022. máj. 8. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
86%
Addig válj el, amíg kicsik a gyerekek.Nagyon sok nő megy el babával is,nem Te vagy az első, se a második, ezért n veszik el.
2022. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
24%

Úgy olvasom itt mindenki arra biztat ,hogy hagyd el a férjed.

De te mit akarsz?

Ha szeretitek egymást ,találjatok valami megoldást.Meddig maradhatnál a testvérednél?Ki fogod tudni fizetni egyedül az albérletet?Kèsőbb lesz valami segítséged ,ha dolgoznod kell?

Az biztos hogy egyedül nagyon nehéz lesz,hacsak nem valami jó szakképzettséged van.

2022. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
A férjemmel szeretjük egymást. De úgy látom hogy ő anyuci pici fia így kicsit kiábrándultam belőle . Mondtam neki hogy vagy mellém áll vagy megyünk . Szeretném hogyha beleegyezne vagy jönne . Nehéz döntés neki is. De megkell hozni
2022. máj. 9. 13:28
 44/66 anonim ***** válasza:
30%

Persze, de neki kell a sarkára állni.

Megbeszéltétek, hogy eladjátok a házat, az egy szuper döntés! Utána lakást lehet venni, ill. hitelt vehettek fel a ház terhére, amiből megveszitek a lakást kicsit messzebb, amihez ragaszkodsz, és máris neki is könnyebb lesz és neked is.

Ha sikerül eladni a lakást, akkor meg egy összegben kifizetitek a hitelt, és kész. Persze van ebben anyagi bukta, de a házasság többet ér, ha szeretitek egymást.

2022. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy szeretitek a férjeddel egymást! Dehogy szeretitek! Ha szeretne, fel se merült volna az egész probléma, pláne nem az, hogy nem titeket választana. Nem titeket választana, tehát nem szeret. Te ezek után együtt akarsz élni egy olyan emberrel, aki nem titeket választ, akinek nem kelletek? Hát akkor neked se kelljen. Baromi rosszul döntöttél, amikor hozzámentél, ő akkor is pont ugyanilyen volt, csak te csukott szemmel alámerültél, mert mindenáron férjhez akartál menekülni, de az akkor elkövetett hibát ki lehet köszörülni, az életeteket újraindítani. Ketten a gyerekkel, aztán még összejöhet egy másik ember, aki szeret is titeket, nemcsak az anyját. Nem kell kiutált koloncként ottmaradni senki mellett. A kisgyereket az anyjának ítélik. És teljesen mindegy, hogy a másik fél akar-e válni! Hát csak nem gondolod, hogy ha az egyik fél nem akar válni, akkor úgy maradnak! Álljál már szóba néha értelmes emberekkel, mert nagyon nem vagy képben!
2022. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
Hmm . Nem is tudom mit írjak erre. Igen elrontottam. Nagy hiba volt. És ha vissza tekerhetném az időt nem az ő akarata szerint éltem volna.. ott ahol ő akar. Az ő szülei közelébe... ez a legnagyobb probléma
2022. máj. 9. 14:43
 47/66 anonim ***** válasza:
77%
És? Ki lehet ebből lépni. Mi az akadály? Mert az, hogy a gyereket nem neked ítélnék, az nem. Nem kell benneragadni egy rossz házasságban, mert az egész életedet tönkreteszed. Minden második pár elválik, mert rosszul házasodtak. Nem extra esemény.
2022. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
88%
"A férjemmel szeretjük egymást." Nem. TE szereted a férjedet. Ő nem vesz annyiba hogy támogasson, vagyis nem szeret.
2022. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
81%

Nem vesznek el gyereket rossz anyagi korulmények miatt.

És ha ki tudsz fizetni egy városi albérletet akkor márcsak azért is oda lenne jó menni mert így megjagyod a férjednek a lehetőséget hogy utánatok menjen. A nővéredhez tuti nem költözne be pláne úgy hogy nem kedvekim

2022. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
25%
"Nem vesznek el gyereket rossz anyagi korulmények miatt." Ez így van, viszont válásnál annál a szülőnél helyezhetik el aki jobb körülményeket tud biztosítani.
2022. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!