Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek ilyen családi...

Mit tennétek ilyen családi problema esetén?

Figyelt kérdés

Van egy gyermekem. Itt lakunk a férjem szüleinél, de mióta megszületett a babánk azóta mindenki más lett.

A házunk építés alatt van, de olyan mély fájdalom nekem ez ami itt megy nap mint nap, hogy már nem akarom megvárni míg a házunk kész lesz.

Ugyanis mindenkivel csak a harc megy. anyósom úgy érzi ő a gyerekem anyja, állandóan ossza az eszet, mindent sz.rul csinálok, és ha kérek valamit hogy "ezt nem így szeretném hogy legyen" már csak azért is provokál. A fia előtt a szent jó anyós szerepet mutatja meg úgy mindenki más előtt de velem 4szemközt nagyon gerinctelen és sok aljas húzása volt..

Apósom is állandóan okoskodik de nála többnyire ennyinél megáll a dolog.

Van egy nővére aki állandóan okosabb pedig még gyereke sincs.

A drága férjem meg állandóan azzal van ha mondom hogy költözzünk mert nem bírom nem egészséges nem normális ez hogy ennyien itt lakunk, akkor annyi a válasza hogy "hamarosan kész a ház" (ahaa jobb esetben 1 év..) "ezért küzdöttünk annyit hogy letaposs" vagy a kedvenc" ha van valami bajod anyámmal mond meg neki" .. hmmm

.. párszor próbáltam beszélni de az a baj, hogy semmi értelme.

Testvérem mondta költözhetek hozzá. De a férjem arra hivatkozik " szép testvér aki egy családot szét választ "

És hogy "mennyi anyagi hiany lenne ez" ....

Nagyon kiábránultam mindenkiből. Mennék innen hisz van lehetőség. De félek a következményektől. Félek hogy elvennék tőlem a picit. Egyébként van rendes GYED-em amiből egy városi albérletre is futná. A gyerekem megfelelően fejlődik boldog vidám . A férjem kérdés hogy jönne és szerintem nem is veszi komolyan hogy menni akarok de úgy gondolom az én életem úgy élem ahogy én akarom úgy érzem ennek a házasságnak vége.. így..

Nem tudtam hogy ennyire anyuci pici fia az én "lovagom" .


2022. máj. 8. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi, de a GYEDből hogy akarsz kicsengetni egy albérletet? És ha van ilyen lehetőséged, miért nem használod ki? Majd most derülne ki, hogy a párod téged választ, vagy a kettyós családját!
2022. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
81%
Mindegy honnan van nem ránk tartozik. De úgy legalább lenne esély hogy ujrakezdjék. Ha nem akkor nem lehet mondani hogy nem volt rá lehetőség de ha maradtok így ahogy vagytok még jobban elmergesedik a viszony.
2022. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
Sokan írják hogy "annyi GYED-em nincs. Még is honnan tudjátok? Már bocsi. Mondjuk nem említettem várost de nem.Budapestre gondoltam hanem egy másik nagyobb város ahol már igényesebb albérleteket lehet 80-100 ezer között kibérelni. Na de mindegy .
2022. máj. 9. 20:36
 54/66 anonim ***** válasza:
75%
Remélem, akkor ezzel már el is döntötted. Kezdj el lakást nézni.
2022. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
34%
Ha ez a helyzet, akkor hajrá, indulj lakást nézni és bérelni. Vagy miért nem mész anyaszállóra? Átmeneti megoldásnak, nem lenne rossz.
2022. máj. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
16%

Mitől lenne anyuci pici fia? Sehol nincs szó arról, hogy védi az anyját.

Egyszerűen nem akar ész nélkül pénzt kidobni két tyúk, az anyja meg a felesége miatt.

Sehol nincs szó arról sem, hogy ne adna igazat a kérdezőnek, csak azt mondja, beszélje meg az anyjával, ha gondja van vele. Igaza van, két felnőtt, oldja meg közvetítő nélkül.

2022. máj. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 Kései Sirató ***** válasza:
14%

NÉgyszemközt megfenyegetném az anyósom, azt mondanám neki, ha még egy rossz szót szól, elmegyek a gyerekkel együtt és többé sohasem láthatja az unokáját.

Ha ez nem használ és nem változik meg ettől, akkor költöznék a gyerekkel együtt a tesómhoz.

2022. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
27%
Ja, és ez így működik szerinted? Apa tudta és beleegyezése nélkül csak úgy leléphet az anya? Ha a feleség ezt eljátssza, akkor simán megy a férj a gyámügyre, stb. és hivatalos eljárást indíthat az anya ellen.
2022. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
22%
Akkor majd az anyuka is elmondhatja a maga verzióját, hogy az apa többszöri kérés ellenében sem támogatta, nem tett semmit a bántalmazás ellen. Bebaszna ha egy nő nem léphetne, és menthetné ki a gyerekét szar helyzetből- csak mert töketlen a férje.
2022. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
78%

Lehet lépni, de csakis TÖRVÉNYESEN. Hülyeséget ne csináljon, és ne is mondd neki, hogy a hülyeség a normális.

"elmondhatja a maga verzióját"... ja, meg bizonyítani kell, meg alátámasztani, hogy nem volt más lehetősége... aztán hogy miért nem fordult a hatósághoz, ha olyan nagy bántalmazásban volt része... És máris fordítva sül el a dolog.

2022. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!