Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? (Anyós munkakerülő)

Mit tegyek? (Anyós munkakerülő)

Figyelt kérdés

Én 29F, barátnőm 28 éves.

Együtt vagyunk több mint 6 éve. Összeköltözni még nem tudtunk több okból kifolyólag, viszont most pár hónapon belül odaköltözhetne hozzám, de nem fog tudni mert az anyját el kell tartani. Anyukáját már az első pillanattól kezdve nem kedveltem, mert nem jövök ki vele meg nem dolgozik, hagyja hogy a lánya kidolgozza a belét és eltartsa. Arra hivatkozik anyós hogy Ő így meg úgy rosszul van, de egész napos csavargásra meg eldohányozni a pénzt van ereje, dolgozni nem. Állítólag próbált munkát keresni de sehova nem vették fel, okot nem tudunk hogy miért, de az a baj hogy ezekre a interjúkra is csak sok-sok piszkálás után ment el, azt sem tartom kizártnak hogy Ő intézi úgy hogy ne vegyék fel sehova. Ha nem piszkáljuk akkor nem is próbálkozik, szarik bele az egészbe. 7 éve otthon van és csavarog.


Ha tegyük fel hozzám költözne a barátnőm akkor mi lenne az anyjával? Küldözgetné a barátnőm a fizetésének xy százalékát hogy anyós lébecóljon? Sajnos barátnőmet ismerem, nem hagyná anyját cserben akármilyen mert az anyja, de azt sem várhatja el hogy együtt lakunk, közös jövőt kéne építenünk de mondjuk az ő zsebéből 80 ezer az anyjának megy egy hónapba amit magunkra kéne fordítani. A másik, ha babánk lesz Ő csak gyesen lesz, én meg nem fogom az anyjának küldeni a pénzt.


Mit tegyek? Segítsetek kérlek mert idegesít a dolog nagyon.



2022. jún. 20. 07:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, 56 éves, nyugdíjat nem fog kapni kb semmit mert ha dolgozott is akkor fekete munkák, nuku bejelentés. Örök pióca maradna rajtunk...
2022. jún. 20. 07:33
 2/72 anonim ***** válasza:
94%
Mi a kerdes? Ha a baratnod nem akarja az anyját ott hagyni, akkor nem fogja.
2022. jún. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
94%

Ha a barátnöd komolyan gondolná, akkor összeköltözik veled, nem fizet az anyjának, az meg megoldja a saját problémáját. Neki nem kell eltartani az anyját, nem kell semmit fizetnie neki, az anyós felnött, munkaképes nö, magánügye, miböl él meg.

A gond szerintem az, hogy a barátnöd nem akar/nem tud leválni az anyjáról, ezért nem sok esélyed van egy közös, anyóstól független életre.

2022. jún. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
98%

Én sem értem, mi a kérdés. A barátnőd nem fogja hagyni az anyját, innentől neked két választásokld van, vagy elfogadod és erre rendezkedsz be fél életedre, vagy lezárod a kapcsolatot.


Mi más megoldás van?

2022. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy nem gondolja egyikőjük sem komolyan ezt a kapcsolatot. Majd' 30 évesen 6 éve együtt vagytok és nem tudtatok még össze költözni. Azt hogy? Nem akartatok. A barátnődnek ott az anyja mint kifogás, neked nem tudom mi, de már rég együtt élhettetek volna.
2022. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 Katona Dius ***** válasza:
79%
Hát nem tudom utolsó. Amikor a szülő leszedi a gyerek összes pénzét, elég nehéz össze szedni annyit,hogy meglegyen annyi amiből egy kaució,bútorok stb kitelik, ami kell ahhoz,hogy meginduljon az ember. Hogy kérdező hová tette a keresetét,nem tudom, de azt még tudom érteni, a lány miért nem tudott megindulni.
2022. jún. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
80%

Dius!


Ketten vannak, nem? Elvenni meg csak attól lehet, aki ad. De amúgy az meg van, hogy a baratno otthon lakik, ergo az evidens, hogy fizet az étkezésért, fizeti a rá eső számlák egy részét.

2022. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
92%
Ne állj bele a lusta anyós eltartásába, keress normális nőt. Ez veszett fejsze nyele.
2022. jún. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
94%

6 év alatt egyszer sem volt köztetek beszédtéma, hogyan tervezi a barátnőd a jövőjét?

Nem kérdezted meg, miért gondolja azt, hogy el kell tartania a munkakerülő anyját?

Nem beszélgetettetek még arról 6 év alatt, hogy tervez-e gyerekeket a barátnőd és ha igen, miből szeretné eltartani őket?


Már bocs, de miről szoktatok beszélgetni, ha ezeket az alapvető kérdéseket eddig nem tisztáztátok és hogyan tervezitek az összeköltözést, ha a barátnőd nyakán ott van egy élősködő kolonc, akiről úgy gondolja, gondoskodi kell?

2022. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk eleve nem kezdenék egy ilyen nővel, mert gondolom ez nem mostanság derült ki hogy ilyen az anyós, ahogy írtad is. 6 év alatt egyszer se beszéltétek át hogy mi lesz a nyanyával? Én biztos nem pumpolnám belé a pénzt és tartanám el. Szerintem itt két választás van: beletörődsz, vagy elhagyod a csajt. Jobbat én sem tudok.
2022. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!