Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm apja nem kellene...

A barátnőm apja nem kellene kifizesse a motoromat?

Figyelt kérdés

Még csak 5hónapja ismerem és odaadtam neki a motorom, hogy próbálja ki. Előtte soha nem motorozott, de mindent megmutattam neki, hol vannak a kezelőszervek stb. Az első kanyarban elesett, egyszerűen belehajtott az árokba. Szerencsére lassan ment és nem sérült meg, de a motor kicsit összetört. (Triumph Street triple 675) Én magam javítottam és új helyett bontott alkatrészt vettem, de így is 650euróba került.. Ma lett kész, 3hétig használni sem tudtam, és eddig nem ajánlotta fel, hogy kifizeti.

Tudom, hogy nem lett volna szabad odaadom, de nem egy jelentéktelen összegről van szó és örülnék ha legalább a felét kifizetné. Kérnem kellene tőle, vagy várjak hátha felajánlja magától?



2022. jún. 23. 19:35
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%
Egy balek vagy. Buncselekmeny kölcsönadni így egy motort h jogsija sincs. Nehogy már te sírj al h nem fizeti ki. Orulj h nem történt baj, motort meg csajt nem adunk kölcsön ezt jól jegyzd meg!
2023. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!