Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Otthonba akarja küldeni az...

Otthonba akarja küldeni az anyukámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal anyukám házában lakunk, beteg, gondozásra szorul. Így ketten egész jól el tudjuk látni, anyukám is jól érzi magát a helyzethez képest.

A párom 7 hónapja megkérte a kezem , és családot szeretnénk alapítani, esküvő még nem volt mert anya gondozására kell a pénz.Egy ideje már el kezdte mondogatni hogy ez így nem fog menni, így sosem lesz családunk ha folyamatosan az anyukámmal foglalkozunk, de sosem lett belőle komolyabb veszekedés. Viszont tegnap elmondta, hogy hetek óta otthonokat nézeget , és muszáj lesz beküldenünk. Amikor elmondtam neki hogy soha nem fogom ezt megtenni(mivel még mentálisan épp és mi is el tudjuk látni). Elkezdett őrjöngeni hogy ez az ő döntése is , és amennyit gondozta anyut a ház fele és az örökség is az övé,konkrétan majdnem megütött, anyunak is undorító dolgokat mondott, hogy miért nem döglik már meg hogy mi boldogok lehessünk, és sorolhatnám. Hatalmasat csalódtam benne. Mit tegyek?



2022. jún. 26. 20:04
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
17%
Érdekes felvetés 90es, nem tudom honnan szűrted le, hogy nő vagyok, de ez sajnos nem nyert. Nekem meg ne magyarázd, hogy te majd évekig segíteni fogsz egyoldalúan, úgyhogy rendre elutasítanak. Ezt te sem gondoltad komolyan. Őszinte vagy, mint a legtöbb válaszoló? Had kérdezzem meg hány éve látogatod ezt az oldalt? Mert ember ismereted aztán baromira nincsen.
2022. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 anonim ***** válasza:
7%
Magadat minősíted azzal, hogy bizonyos tulajdonságokkal próbálsz engem felruházni, amit attól, hogy állítasz még nem lesz igaz. Nem tudom ilyen esetben kinek lenne szüksége szakemberre
2022. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 anonim ***** válasza:
84%

93#

Neked!

2022. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon mókás vagy 94-es :) de sajnos ez a tényeken nem változtat
2022. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 anonim ***** válasza:
35%
Vitatkozhatunk egy darabig ! De aki az alapjan iteli meg a masik ember kepessegeit , hogy hany eve gyakorizik , annak valjuk be , nincs sok mindene. Szmájlifész!
2022. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
14%
Te magad hoztad fel hogy olyan őszinte vagy itt mint bárki más. Igenis az oldalnak vannak visszatérő látogatói annak ellenére, hogy a színvonala kezd egyre pocsékabb lenni. De ezzel együtt kell tudni élni. És te hogy ítélsz másokat? Egy fél állításából. Szerinted ha minden így működne, mi lenne itt?
2022. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 anonim ***** válasza:
21%

"Érdekes felvetés 90es, nem tudom honnan szűrted le, hogy nő vagyok"


Nekem egyértelmű volt, hogy pasi vagy. Azért a nők nem ilyen ostobák.

2022. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 anonim ***** válasza:
0%
Szintén egy újabb önjelölt minősítés. Zseniális. Hát sajnálom hogy érdemben nem tudsz vitatkozni egy témában
2022. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 anonim ***** válasza:
64%
81. és 83. vagyok. A szenvedély- és pszichés állapot sem mentség erre, sőt. Nagy tévedés erre alapozni és free pass-t remélni a bántalmazáshoz. Menjen az ilyen és kezeltesse magát, nem szégyen az, ellenben így hagyni minden az szégyen! Nem véletlen maradnak egyedül rendre és sokszor kerülnek utcára az alkoholisták is, és senkit sem hat meg, hogy jaj, hát "szenvedélyBETEGEK". Nincs joga így viselkedni, ahogy a másik sem azért születik, hogy tűrje a bántalmazást!
2022. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 anonim ***** válasza:
73%

A pasi kuka, egyértelmű, hogy, a házra hajt. Több szót nem érdemel ez a része.

De a te sorsod a pénzleső pali nélkül is determinált.

Nem tudom hány éves vagy és mennyi idős az anyad, de tényleg így akarod leélni az életedet? Beáldozva az ápolásra? Seniknek nem fogsz így kelleni, csak olyan trógereknek, mint a mostani.

2022. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!