Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Otthonba akarja küldeni az...

Otthonba akarja küldeni az anyukámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párommal anyukám házában lakunk, beteg, gondozásra szorul. Így ketten egész jól el tudjuk látni, anyukám is jól érzi magát a helyzethez képest.

A párom 7 hónapja megkérte a kezem , és családot szeretnénk alapítani, esküvő még nem volt mert anya gondozására kell a pénz.Egy ideje már el kezdte mondogatni hogy ez így nem fog menni, így sosem lesz családunk ha folyamatosan az anyukámmal foglalkozunk, de sosem lett belőle komolyabb veszekedés. Viszont tegnap elmondta, hogy hetek óta otthonokat nézeget , és muszáj lesz beküldenünk. Amikor elmondtam neki hogy soha nem fogom ezt megtenni(mivel még mentálisan épp és mi is el tudjuk látni). Elkezdett őrjöngeni hogy ez az ő döntése is , és amennyit gondozta anyut a ház fele és az örökség is az övé,konkrétan majdnem megütött, anyunak is undorító dolgokat mondott, hogy miért nem döglik már meg hogy mi boldogok lehessünk, és sorolhatnám. Hatalmasat csalódtam benne. Mit tegyek?



2022. jún. 26. 20:04
 61/112 anonim ***** válasza:
24%
Kedves 60as az ott létért megdolgozik, megdolgozott, ezt a kérdező kiírása igazolja. Nem kell itt bérleti díjat számolni. Kevered a dolgokat! Ingóság! Érted? Lehet számlázni, de akkor is a figura fog győztesként kijönni belőle, mert akkor kalkuláld bele egy házi ápoló tarifáját! Vastagon fogjon a ceruzád, amikor leírod a napidíjat!
2022. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/112 anonim ***** válasza:
39%

Na mi van 61, találva érzed magad, mert valaki belekötött a hülye okoskodásba, ahol 200 alatt nincs tűzhely, és bőven szállnak a fantazmagóriák autóvásárlással meg mindennel?

Ha jól értem, elképzelésed szerint ami kedvező a fickónak, azt számoljuk, ami nem kedvező, azt ne számoljuk. A te agyadban egy fiatal férfi napi 8 órában ápolja az anyósjelöltjét, mert ez olyan természetes kép. Hogyne. Nem tartod esetleg valószínűbbnek, hogy heti egyszer odavisz neki egy bögre teát, és ennyiben merül ki a segítsége?

Na játszogassál tovább, trollkodásnak erős közepes.

2022. jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/112 anonim ***** válasza:
94%

62!


Senki nem tudja ki milyen mértékben ápolja és konkrétan mi az, amit a kerdezo itt ápolás alatt ért, tok feleslegesen estek egymásnak

2022. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/112 anonim ***** válasza:
29%

Mindennek van költsége 62-es, mindennek a világon.

Nyugodtan számoljunk. Nem kötelező ott élni, lehet albérletben is, de az ingóság, ingóság.

Számoljunk albérlet 150000. Elvileg segít is, gondolom a rezsibe is beszáll, mert ugye az sincs ingyen, míg az anyósa nem, mert hát ugye nem tud mit kezdeni magával. Azt gondolom ez így cserének jó is lenne, hogy ott van segít, de cserébe nincs bérleti díj. Megmondtam, hogy elmehettek volna albérletbe, de arra nincs pénz, de a beteg mamát gondozni azt van. Szerintem mielőtt 62-es véleményt alkotsz, számolj ki mindent! Minden költséget.

2022. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/112 anonim ***** válasza:
92%
200 ezres hűtő ott, ahol egy nagyikát ápolnak? Amúgy valszeg kap nyugdíjat is, az ápolási olyan havi 50..de a 200as hűtő azért felsőkategóriás, annak mondjuk az alja. Ne ebből indulj már ki.. Bár lehet, hogy azért akadt ki, mert kőgazdag a nő, a lánya is az lesz, így már érthető, mennyire dühös, hisz nem százezrekről van szó:)
2022. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/112 anonim ***** válasza:
96%

A leírás első fele még igaz is, de bakker, a második?! Ezzel az emberrel egy vacsorát nem terveznék többet, nemhogy az életemet! Mit képzel? Agresszív barom, eddig bírta, most nyílt ki a csipája? Ezért csinálta az egészet, hogy kitúrja anyukádat, és készen ott legyen a ház, meg az örökség?

Talán meg kellene beszélni az ilyesmit, nem eldönteni, főleg, hogy anyukád házában életek mindannyian, tehát a lakhatást neki köszönhetitek. Gyanítom, valami bevétele is van, amiből lehetne segítséget hívni. A kedves párod nyilván nem úgy gondolta, hogy eladatja a házat és annak árán megy a mama valami normális helyre, ti meg majd hitelre vesztek valami lyukat, vagy amire futja, hanem a házra igényt tart, anyu meg menjen valami elfekvőbe...Többet írták, hogy így sose lesz életed, na, de egy ilyen hapsival mennyivel vagy beljebb? Máris szépen kiügyeskedné alólad - a majdani - házad és örökséged felét, hát még ha összeházasodnátok! Nincs az az isten, hogy ezután többet megbizzak benne, akkor se, ha ő az utolsó farok a földön!

Miért nem ápolóban gondolkodik, aki kijár segíteni?

2022. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/112 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező irjál már valamit! Mi a helyzet? Vagy mar leütött a hapsi és fogságban tart a pincében?!
2022. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/112 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget. Én is úgy éreztem, mint sokan írták, hogy el kell hagynom, de megerősítésre volt szükségem. Ma este megkérem hogy költözzön a szüleihez amíg át gondolom a dolgokat, de őszintén szólva félek, hogy mi lesz a következménye.
2022. jún. 27. 17:44
 69/112 anonim ***** válasza:
94%
Áhh dehogy biztosan a mama leköti.
2022. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/112 anonim ***** válasza:
85%
Mutasd meg a vőlegényednek ezt s kérdést, és a válaszokat. Kíváncsi vagyok, hogy mit szólna hozzá😄
2022. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!