Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindig kettesben akar lenni...

Mindig kettesben akar lenni az Anyós a babával?

Figyelt kérdés

Sajnos még nem találtam ilyen kérdést. Az Anyósom az első naptól kezdve, ahogy hazahoztuk a kislányomat, úgy szeretné alakítani, hogy kettesbe maradhassanak. ,, Menjetek el, nincskedvetek elmenni, majd mi vigyázunk.... "


Nekem már akkor nagyon tolakodó és elgondolkodtató volt, de a mai napig erőszakoskodik (most 7 hónapos a lányunk). Mégegyetemre járok levelezőre és van olyan, hogy Anyukám vigyáz a kislányunkra, ha hosszabb időre kell elmennem és a férjem dolgozik, de egy-egy bevásárlásra vagy vacsorára Anyósom is vigyáz rá. Persze féltékeny is anyukámra (burkoltan már a szülés előtt is utalt rá). Tisztaságilag, őszinteségileg és féltésileg is nagyon nagy különbségek vannak a két család között.


Az első kérdésem az lenne, hogy hosszabb időre még ti is a saját szüleiteket választanátok, mind a párotok szüleit, ha apuka nem ér rá?


A másik kérdésem, hogy nálatok is megszólalna az anyai ösztön, hogy miért erőszakoskodik ennyire a vigyázás kapcsán? Mit akar kettesben máshogy csinálni a gyerekkel? (Tudni kell, hogy szeret duruzsolni mindennel kapcsolatban a férjemnek, amit ő máshogy csinálna és sosem a szemembe mondja, csak ha már látja, hogy a férjemnek sincs hatása abban a dologban rám...)



Szerintem még nagyon kicsi a lányunk, de mondtam is neki, hogy később többet lesz náluk is. (Amitől előre félek... de ezt nekik nyilván nem hangoztatom.)



2023. márc. 19. 17:34
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
22%

Nem muszáj rájuk hagyni ha más eltudja vállalni. Ugye megérted??? 23 évesen én is elég tutyimutyiskodó tudtam lenni, de így 4 év elteltével +1 gyerekkel elég tökös lettem. Ezeket a babás pillanatokat semmi sem hozza már vissza, a kisgyermekkort sem, semmit. Nagyon bánni fogod a nyámnyilaságodat. Egyebként ne mondd azt hogy egy pali annyira fontos hogy nélküle életképtelen vagy. Ott van a saját családod. Anyukáddal miért nem beszéled meg ezeket? Mert azt mondaná "ne legyél ilyen alárendelt drága gyerekem, azonnal viszlek babástól hazafelé!!" Bocs de ha ennyire képtelen vagy a saját érdekeidet másoké eld helyezni, és a gyerekedet sem tudod "megvédeni" akkor te még túl fiatal vagy ehhez. Majd azt akarod hogy drága mamácska ellened hangolja a gyereked? Ez egyenes út odáig. Én nem értem miért nem magadon dolgoztál a gyermekvállalás előtt.. gyerek vagy még nagyon ha nem állsz ki magatokért. Koptasd le, ha apunak nem tetszik, mehet utána. Vagy te nész haza a szüleidhez ahol milliószor jobb sorod lesz!!

Nőjj már fel, a saját érdeketekben, légyszíves! :(

2023. ápr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
20%
Mi lenne, ha azt mondanád, hogy rendben van, lehet kettesben a gyerekkel, de csak akkor, ha besegít nektek a házimunkában is? Vagy kérjetek pénzt azért cserébe, hogy láthassa a babát.
2023. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
56%
41 vagyok. Nyugodtan lepontozhattok, akkor is uralkodik a mamika felette, a vak nem látja csak. Gondolom aki lepontos az is otthon basáskodik, vagy kuss a neve mert leuralják!! 23 évesen ennél jobban nem tudja elbaxni az életét, de még gátat sem tud szabni ennek :D
2023. ápr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
16%
43, ne magadból indulj ki. "Öröm" lehet veled együtt élni, így, hogy mindenkinek hozzád kell alkalmazkodnia, vagy különben fel is út le is út.
2023. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
77%
42, te normális vagy, hogy pénzt kérnél a nagymamától azért, hogy láthassa az unokáját ??????????????????????????????????????
2023. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
44. Szerintem nem a nagymuterral kell együttélni, hanem anya apa gyerekek élnek együtt. És igenis ha nem nyitom ki a számat nem tudják hogy bajom van. Vagy te leuralsz mindenkit magad körül hogy neked ez a normális?
2023. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
27%

Nem veszed észre, hogy az éppen te vagy? És erre biztatod a kérdezőt is.

Meg konkrétan arra, hogy hagyja ott a férjét, ha az ki merészel állni a saját édesanyja mellett!

Hát normális vagy?

2023. ápr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
31%
Miért ne kérhetne érte pénzt? Afganisztánban a levegőért is fizetni kell.
2023. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%

48, a válaszadó értelmetlen dolgokat ír...

Te vagy ez a válaszadó.

2023. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
60%

Jézus mivan itt :D

Fizessen a mama..Úristen persze meg utaljon havi fizrtést mellé meg legyen háztartásvezető is..

Énmár komolyan nem értem az embereket :D

2023. ápr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!