Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló...

Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló cipőben járók, hogy vagytok képesek elviselni?

Figyelt kérdés

Gyulolom az anyosom,a hatam kozepere se kivanom megvan az okom termeszetesen,ok nelkul nem utalok senkit!

Ha megyunk hozza ebedre mar ideges vagyok,de annyira hogy ram van irva pedig meg az ajtajan fel labbal leptem csak be.

Persze parom oda van teljesen az anyjaer...

Igazabol ha parommal osszeveszunk az 99% ba az o anyja miatt van

Mert en nem szeretnek hozza jarkalni es paromnak eg rosszul esik es megsertodik ram olyankor egesz nap meg se szolal

Se a gyerekhez nem szol se hozzam!

Ezek parba vannak (anyos +anyja) igazabol mindkettot ruhellem🤧


Na de az erem masik oldala

Nekem is vannak szuleim,oda is jarunk mivel ok kertes hazba laknak ezert az en szuleimnel van hogy delre erkezunk es este akar 8 kor megyunk haza

Gyerek is jol erzi magat,jatszik az udvaron,sajnos mi panelba lakunk


Anyos is panelba anyosnak 1-2 orat szoktunk tolteni!


Multkor hallottam h az anyos anyja felhivta parom hogy a lanyat (tehat anyosom) zavarja hogy az en szuleimnel tobb idot toltunk mint naluk es parom legyen szivesen ezen valtoztatni,parancsoloan mondta neki

/parom telefonon hivta parom felvette es elkezdte a telot lehalkitani de valahogy nagyon nem sikerult,ugyanis en mindent hallottam/



Nem tudom mit lehetne tenni

Engem idegileg mar kikeszit ha latnom kell ezt a ket gyonyoru parost 🤢🤢

De parom meg ugye nem hagyja annyiba h oda ne menjunk


Mar azis megfordult a fejembe h miattuk fog a kapcsolatunk veget erni SAJNOS



#utálat #Gyumolom #Hatam kozepere se kivanom
2023. máj. 24. 11:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Baromi egyszerű. Vigye a gyereket a párod, te meg csinálj programot magadnak addig.
2023. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagy? Akkor keress férfit. Aki kijött anyuci szoknyája alól.


Nem kötelességed szeretni az anyósát, járni sem hozzá. Párodnak ez nem tetszik, sőt be is sértődik, és nem elég, hogy hozzád, a gyerekhez sem szól. Mi az fenét akarsz egy olyan embertől, aki egy 4 éves gyerek szintjén áll?

2023. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell menni, ilyen egyszerű.


A párod elviszi a gyereket, és problem solved - bár nálam eleve skip volt az a "férfi", aki anyuci szoknyáján csücsül 30 évesen is, és nemhogy gyerek, de eljegyzés SEM volt.

2023. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként nincs kéthete, hogy feltetted ugyanezt a kérdést szinte, csak akkor a nyári szüneten ment a hiszti.
2023. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Nem nem arrol szo se lehet hogy a gyerek megy en meg nem !! Szo se lehet ezt az oromot nem adom meg nekik hisz erre varnak pont!!


Sajnos egyet kell ertenem parom ilyen teren valoban egy ovodas szintjen van

Nem lehet beszelni vele,ha valami nem tetszik neki besertodik es onnantol kepes egesznap egy mukkot se szolni meg a gyerekhez sem

De olyanis volt mar h 2 napig nem szolalt meg

Es egyszeruen nem lehet vele megbeszelni mert ha valami nem tetszik neki nem hajlando megszolalni

2023. máj. 24. 11:41
 6/36 anonim ***** válasza:
2023. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

4 es.utalom ezt a mutogatast h ezis meg azis a te kerdesed

Milyen nyariszunet?!?!

Egy ujszulott csecsemorol beszelunk


Nem tettem fel mas kerdest!

2023. máj. 24. 11:42
 8/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem nem arrol szo se lehet hogy a gyerek megy en meg nem - akkor hisztizz meg mártírkodj tovább.


Ha neked ez jó, egészségedre, de kérlek, ne írj ide még négy kérdést.

2023. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Majd ha irok ki kerdest el kuldom neked hogy tudd parositgatni melyik az enyem jo??

Addig nezelodj tovabb h ki hany kerdest ir ki es mindegyik ala tedd oda h ezis meg azis a tied


Nem tudtuk hogy mindenki csak egyszer kerdezhet !

2023. máj. 24. 11:47
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Ez van akkor sajnos. Változtatni csak te tudsz rajta. Itt mi nem. Mi annyit tudunk, hogy megmondjuk hogyan kezeljük a hasonló esetet. De ha neked nincs elég érzelmi tartalékod hozza, nem fogod tudni alkalmazni.
2023. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!