Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló...

Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló cipőben járók, hogy vagytok képesek elviselni?

Figyelt kérdés

Gyulolom az anyosom,a hatam kozepere se kivanom megvan az okom termeszetesen,ok nelkul nem utalok senkit!

Ha megyunk hozza ebedre mar ideges vagyok,de annyira hogy ram van irva pedig meg az ajtajan fel labbal leptem csak be.

Persze parom oda van teljesen az anyjaer...

Igazabol ha parommal osszeveszunk az 99% ba az o anyja miatt van

Mert en nem szeretnek hozza jarkalni es paromnak eg rosszul esik es megsertodik ram olyankor egesz nap meg se szolal

Se a gyerekhez nem szol se hozzam!

Ezek parba vannak (anyos +anyja) igazabol mindkettot ruhellem🤧


Na de az erem masik oldala

Nekem is vannak szuleim,oda is jarunk mivel ok kertes hazba laknak ezert az en szuleimnel van hogy delre erkezunk es este akar 8 kor megyunk haza

Gyerek is jol erzi magat,jatszik az udvaron,sajnos mi panelba lakunk


Anyos is panelba anyosnak 1-2 orat szoktunk tolteni!


Multkor hallottam h az anyos anyja felhivta parom hogy a lanyat (tehat anyosom) zavarja hogy az en szuleimnel tobb idot toltunk mint naluk es parom legyen szivesen ezen valtoztatni,parancsoloan mondta neki

/parom telefonon hivta parom felvette es elkezdte a telot lehalkitani de valahogy nagyon nem sikerult,ugyanis en mindent hallottam/



Nem tudom mit lehetne tenni

Engem idegileg mar kikeszit ha latnom kell ezt a ket gyonyoru parost 🤢🤢

De parom meg ugye nem hagyja annyiba h oda ne menjunk


Mar azis megfordult a fejembe h miattuk fog a kapcsolatunk veget erni SAJNOS



#utálat #Gyumolom #Hatam kozepere se kivanom
2023. máj. 24. 11:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, most akkor újszülöttről van szó? Akkor hogy játszik a kertben?

Ha nem a valós sztorit írod, hanem összevissza ferdítesz, akkor nehéz használható tanácsot adni.

2023. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
95%

Most túllépve az egész nap udvaron játszó csecsemő kérdésén...

Tényleg a múltkor is volt egy pont ilyen kérdés, hogy "anyáméknál folyton ott vagyunk estig, mert kertes ház, anyósomékhoz meg alig szagolunk oda, mert panel; mi baja van anyósnak, hogy ezt nem képes elfogadni?"

Általában nem vagyok anyóspárti, de a nagyszülők közti ilyen időmegosztással (feltéve, hogy a lehetőségek, távolságok azonosak, a gyakoriság azonos, csak az időtartam többszöröse az egyiknél, mint a másiknál) a baj az, hogy baromi igazságtalan. Te sem bújtál ki anyád szoknyája alól, ugyanúgy, mint a férjed, hát egész napokat ott ülsz. Majd ha a te anyádék is 1-2 órát találkoznak a gyerekkel, nem lesz min pampogni anyósnak, mert meg lehet mondani, hogy van saját életetek, nem értek rá senkinél naphosszat mereszteni a seggeteket. Jelenleg ez nyilvánvalóan nem igaz.


Nem azt mondom, hogy percre ugyanannyi időt kéne szánni mindenkire, de ezt a brutálisan nagy különbségtételt, amit a kedveden kívül semmi nem indokol, nem kéne csinálni. Az egyéb - bizonyára jogos - sérelmeidet nem ezzel kéne megbosszulni (hanem távolságtartással, a jópofizás mellőzésével, kérdőre vonással, visszaszólással), mert így te sem vagy jobb, meg mérgedben magaddal is kicseszel.


Jól mondják a többiek, neked nem kell anyósodékhoz menni, hagyd akkor, hogy elvigye a gyereket az apja. Örülnek? Örüljenek, le van szarva. Egyszer majd úgysem akar a gyerek menni, mert a haverjaival akar csavarogni. Vagy ha folyton valamelyik nagyanyjánál kell lennie, lehet, hogy szimplán tele lesz a kis töke azzal, hogy állandóan cibáljátok valahová, sosem lehet otthon.


Nekem sem anyósomék a kedvenceim, mégis ők látják legtöbbet a gyereket, egyszerűen azért, mert csak nekik nincs soha más dolguk, míg az én szüleimnek ezer. Persze attól még nem adom anyósomékhoz sem a gyereket fél napokra, hanem náluk hetente van 2-4 órát, az én szüleimnél pedig kb kéthetente ugyanannyit.

2023. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, nektek párterápia kellene. Mert mi az, hogy a férjeddel nem lehet beszélni, mert ha valami nem tetszik neki, bevágja a durcit és nem szólal meg egy napig? Meg mi az, hogy a férjed nem viheti nélküled a szüleihez a gyereket? Ha ennek ők örülnek, hát egészségükre, ez nem jelenti azt, hogy azután is mindig így mennek, csak hogy van ilyen is. De ahhoz mit szólnál, ha a férjed akarná megtiltani neked, hogy egyedül vihesd a gyereket a te szüleidhez?

Ezek a problémák idővel eszkalálódhatnak és tényleg a kapcsolat megromlásához vezethetnek.

Elsősorban azt kellene megoldani, hogy tudjatok kommunikálni egyet nem értés esetén.

2023. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%
Valami családterápia hasznos lenne.
2023. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
91%
Minek vagytok ti együtt még? Hisz a párod is utálod.
2023. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
84%

"Nem nem arrol szo se lehet hogy a gyerek megy en meg nem !! Szo se lehet ezt az oromot nem adom meg nekik hisz erre varnak pont!!

Sajnos egyet kell ertenem parom ilyen teren valoban egy ovodas szintjen van"


Te ugyanúgy óvodás szintjén vagy.

2023. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy a párod meg a te anyádékhoz nem akar menni, vagy nem akar ott maradni olyan sokáig. De ez ilyen tipikus, a feleség anyja/családja mindig jó, a férjé sosem.
2023. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
87%
Vótmá!
2023. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
75%
Jól belezavarodtál ebbe az anyósfikázó kamukérdésbe IS 😂
2023. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
14%
A 20-as válaszát minden mai anyós szidó nőnek kötelező elolvasnia. Szerintem itt 90%-ban a menyecskékkel van gond. Semmirekellő fruskák.
2023. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!