Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló...

Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló cipőben járók, hogy vagytok képesek elviselni?

Figyelt kérdés

Gyulolom az anyosom,a hatam kozepere se kivanom megvan az okom termeszetesen,ok nelkul nem utalok senkit!

Ha megyunk hozza ebedre mar ideges vagyok,de annyira hogy ram van irva pedig meg az ajtajan fel labbal leptem csak be.

Persze parom oda van teljesen az anyjaer...

Igazabol ha parommal osszeveszunk az 99% ba az o anyja miatt van

Mert en nem szeretnek hozza jarkalni es paromnak eg rosszul esik es megsertodik ram olyankor egesz nap meg se szolal

Se a gyerekhez nem szol se hozzam!

Ezek parba vannak (anyos +anyja) igazabol mindkettot ruhellem🤧


Na de az erem masik oldala

Nekem is vannak szuleim,oda is jarunk mivel ok kertes hazba laknak ezert az en szuleimnel van hogy delre erkezunk es este akar 8 kor megyunk haza

Gyerek is jol erzi magat,jatszik az udvaron,sajnos mi panelba lakunk


Anyos is panelba anyosnak 1-2 orat szoktunk tolteni!


Multkor hallottam h az anyos anyja felhivta parom hogy a lanyat (tehat anyosom) zavarja hogy az en szuleimnel tobb idot toltunk mint naluk es parom legyen szivesen ezen valtoztatni,parancsoloan mondta neki

/parom telefonon hivta parom felvette es elkezdte a telot lehalkitani de valahogy nagyon nem sikerult,ugyanis en mindent hallottam/



Nem tudom mit lehetne tenni

Engem idegileg mar kikeszit ha latnom kell ezt a ket gyonyoru parost 🤢🤢

De parom meg ugye nem hagyja annyiba h oda ne menjunk


Mar azis megfordult a fejembe h miattuk fog a kapcsolatunk veget erni SAJNOS



#utálat #Gyumolom #Hatam kozepere se kivanom
2023. máj. 24. 11:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
14%
Azt a fránya szóközt - a vessző után - megint elvitte a cica. A szokásos troll, ne etessétek.
2023. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
60%
Köszönjük voootmà csak akkor olyan mézes màzosan adtad elő..
2023. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, annyira csak nem zavar, hogy a párod egy töketlen, ha gyereket tudott neked csinálni... Mondd meg neki, hogy felőle annyit jár anyukához, amennyit akar, a gyereketeket is viheti, de téged hagyjon vele a francba. Ha már egyszer szültél, legalább akkor tanulj már meg kiállni magadért...
2023. máj. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor mindig rájövök, mennyire kényelmes és nyugodt az életem egyedülállóként, gyerek nélkül.
2023. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
82%

Hmm igen, lehet, hogy valóban az az anyós célja, hogy egy ilyen szarkeverő, savanyú, szemét hárpiát, mint te, ne kelljen kerülgetni a saját lakásában.

Könnyen előfordulhat, bizony.

2023. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom milyen sürün jártok a szülőkhöz de talán hanyagolni kellene őket. Van gyereketek foglalkozzatok vele meg egymással. Találj ki te valamit hogy szeretnél valahova ide vagy oda elmenni. Gyerek mekkora? Biztos neki is lehet kitalálni valami programot,vagy bizzátok valamelyik szülőre a gyereket ti meg menjetek el kettesben valahova. Legyél ravasz,szexy markold meg a férjed! Ha nem tud az anyjától leszakadni akkor neked kell magadhoz ragadni! Ne izgulj én is igy voltam röpke pár hónap és a tenyeremből evett. Anyós fujt rám húúú de hogyan,de hiába akkor már az enyém volt,ráadásul ugy intéztem hogy újra gyereket vártunk! Hajrá ne hátrálj meg,légy te a ravaszabb kitartóbb.
2023. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!