Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló...

Gyűlölöm az anyósomat! Hasonló cipőben járók, hogy vagytok képesek elviselni?

Figyelt kérdés

Gyulolom az anyosom,a hatam kozepere se kivanom megvan az okom termeszetesen,ok nelkul nem utalok senkit!

Ha megyunk hozza ebedre mar ideges vagyok,de annyira hogy ram van irva pedig meg az ajtajan fel labbal leptem csak be.

Persze parom oda van teljesen az anyjaer...

Igazabol ha parommal osszeveszunk az 99% ba az o anyja miatt van

Mert en nem szeretnek hozza jarkalni es paromnak eg rosszul esik es megsertodik ram olyankor egesz nap meg se szolal

Se a gyerekhez nem szol se hozzam!

Ezek parba vannak (anyos +anyja) igazabol mindkettot ruhellem🤧


Na de az erem masik oldala

Nekem is vannak szuleim,oda is jarunk mivel ok kertes hazba laknak ezert az en szuleimnel van hogy delre erkezunk es este akar 8 kor megyunk haza

Gyerek is jol erzi magat,jatszik az udvaron,sajnos mi panelba lakunk


Anyos is panelba anyosnak 1-2 orat szoktunk tolteni!


Multkor hallottam h az anyos anyja felhivta parom hogy a lanyat (tehat anyosom) zavarja hogy az en szuleimnel tobb idot toltunk mint naluk es parom legyen szivesen ezen valtoztatni,parancsoloan mondta neki

/parom telefonon hivta parom felvette es elkezdte a telot lehalkitani de valahogy nagyon nem sikerult,ugyanis en mindent hallottam/



Nem tudom mit lehetne tenni

Engem idegileg mar kikeszit ha latnom kell ezt a ket gyonyoru parost 🤢🤢

De parom meg ugye nem hagyja annyiba h oda ne menjunk


Mar azis megfordult a fejembe h miattuk fog a kapcsolatunk veget erni SAJNOS



#utálat #Gyumolom #Hatam kozepere se kivanom
2023. máj. 24. 11:28
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Békülni semmikepp se szeretnék vele/velük !

Olyat tett amit én megbocsájtani nem tudok és nemis akarok.

Es szerintem sokan nemis tudnák ugyszint mint én

2023. máj. 24. 11:54
 12/36 anonim ***** válasza:
72%

Az a nő szülte és nevelte azt az embert akibe (elvileg) szerelmes vagy es gyereket akartál tőle. Minimális tisztelet azért járna neki legalább.

Miért fáj hogy jóba vannak? Te ha idősebb leszel nem akarsz jóban lenni a gyerekeddel és legalább heti 1x látni?

2023. máj. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
59%
Ha kisbabáról, kisgyerekről van szó, az más. 5 éves kortól már elviheti apuka látogatóba, de addig én sem engedném. És akkor is csak ugy, ha tuti nem uszítják ott ellenem a gyerekemet. Ha igen, akkor ott a vége, nem engedném. Mit tettek ellened, hogyigy bekemémyítettél? Vagy titok?
2023. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

"Nem nem arrol szo se lehet hogy a gyerek megy en meg nem !! Szo se lehet ezt az oromot nem adom meg nekik hisz erre varnak pont!!"


Na erről Aiszóposz egy rövid meséje jutott eszembe, ide másolom neked:


A darázs a kígyó fejére telepedett, és fullánkjával döfködve folyton kínozta. A kígyó gyötrődött, de nem tudta elűzni ellenségét. Kicsúszott hát az útra, s mikor meglátott egy közeledő szekeret, a kerék alá tette a fejét, és így a darázzsal együtt elpusztult. A mese azokra illik, akik a halált is elviselik, csak hogy ellenségük is velük pusztuljon.


Pontosan ezt csinálod. Lenne megoldás, de inkább szenvedsz te is, meg szétrombolsz mindent, csak nehogy az anyósodnak legyen igaza. Bármennyire is jogosak a sérelmeid, ez neked is csak rossz lesz. Ha nem lenne gyerek, azt mondanám felejtős a kapcsolat, de így... A legtöbb, amit megtehetsz, hogy feléje se nézel.

2023. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

16

Őhm,miert is ne erezhetne jol magat?

Esetleg pici baba kint nem lehet?

Teritek le neki jatszo szonyeget,teszek ra egyet apro jatekot

Igenis jol erzi magat


Hol a gond?!

2023. máj. 24. 12:17
 16/36 A kérdező kommentje:

Bocsi

Par kommentelo valasza mar nincs

VÉLETLENUL eltuntek😄🤧

2023. máj. 24. 12:19
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

Ujszulott miota jatszik az udvaron? Miota erdekli egyaltalan az udvar?

1 honapos a kisfiam, a mellemen kivul, mert anyatejes, mas nem tulzottan erdekli 😂😂😂


Vagy nem ujszulott, de akkor tanuld mar meg normalisan meghatarozni a sajat gyereked korat.

2023. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%
15/Ne viccelj,újszülött játszik a szőnyegen.Ezt is töröltetheted,kérdésed inkább újabb anyós ellenes hergelés,kamu! További jó szórakozást!
2023. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%
17-s,egyetértek.
2023. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Dorka900 ***** válasza:
84%

Nem írod, mit tett anyósod, de van egy olyan sejtésem, hogy igazából semmi komolyat, egyszerűen csak a létezése zavar téged. Ahogy elnézem az itteni stílusodat is, nem lehetsz egy könnyű természet.


Addig-addig kavarod a szart, amíg a férjed majd szépen otthagy téged a francba. Aztán majd viszi láthatásra a gyereket, ott meg majd nem tudsz ugatni, mikor viszi a nagyszülőhöz a gyereket :D Vagy jobbat mondok, majd nagymama beperel téged kötelező nagyszülői láthatás miatt, nézhetsz majd nagyokat :D


Egyszerűen nem értem az ilyen hülye p-csákat mint te. Sógornőm is szidja anyósunkat állandóan, ha ő írna ki kérdést az ő szemszögéből, még lehet igazat is adnának neki az emberek. De én meg ismerem anyósom, egy tündér, fedelet adott sógornőm feje felé, befogadva az előző kapcsolatából házasságából gyerekeket is ,egy idő után csak annyit kért, hogy ha van is nézeteltérés sógorommal, ne állat módjára üvöltözzön, hogy az egész utca hallja. Na ezt sógornő úgy magyarázza, hogy beleszól mindenbe. Vagy, amikor azon nyavajgott, hogy nem tud magának ruhát venni régóta, akkor születésnapjára kapott valami ruhaboltba utalványt, csak később visszajutott anyósom fülébe, hogy másoknak szidta őt, hogy lehet ilyen szart adni, miért nem pénzt ad neki, abból el tudna menni bulizni stb. Gyerekkel ő pont nem zsarol, mondjuk miért is tenné, pont semmi köze senkinek az ő gyerekeihez.


Szóval itt is látod két nézőpont van, én, aki ismeri mind a kettőt, meg tudom mondani, hogy itt nem anyósom a gyökér. Van egy olyan érzésem, hogy nálatok is hasonló a felállás.

2023. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!