Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós irányítja és ugráltatja...

Anyós irányítja és ugráltatja a férjemet, aki ezt nem látja. Mit tegyek/mondjak neki, hogy ne hagyja magát?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk, es anyósom folyamat ugráltatni akarja a férjemet, aki meg ugrik neki azonnal es nem tud nemet mondani. A testvéreivel ugyanez a helyzet. Nem értem hogy nem látja, hogy ki van használva általuk, többször is mondtam neki, hogy ne hagyja magát de sajnos eredménytelenül.

Mit tehetnék, hogy ez változzon?


2023. júl. 25. 08:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem kellett volna hozzá menni, ha ez zavar. Nyilván nem a házasságkötés után lett ilyen.
2023. júl. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Én ezt nem értem. Általában a megismerkedéstől a házasságkötésig évek telnek el. Eddig nem tűnt fel, hogy a férjedet az anyja irányítja, ugráltatja?
2023. júl. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%

De ez miben jelentkezik?


Mert én azt látom nő létemre is, hogy a feleségeknek minden rossz, amit anyós csinál, minden irányítás, beleszólás, stb, amit a saját anyjuktól meg elfogadnak.


Lehet, hogy nem irányítja a pasit, hanem annak szimplán az a véleménye, nézete valamiről , mint az anyjának.


De egyébként, irányítani azt lehet, aki hagyja, ergo itt a férjed hibás elsősorban. Aztán te, mert látnod kellett évek óta, hogy ez van, mégis hozzámentél.

2023. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem tudsz tenni. Vagyis egy dolgot igen, de az hosszú folyamat, általában meg kell rá érni.
2023. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom... Attól, hogy felnőttünk, házasok lettünk, a családunk megmaradt. Nálunk teljesen természetes, hogy most is segítünk a szüleinknek, testvéreinknek. Sőt, egymásénak is. Eszembe nem jutna számon kérni, miért megy el füvet nyírni az anyukájához.
2023. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy esetleg megkérik valamire, hanem hogy konkrétan elvárják tőle, bármilyen program is van, oldja meg, ha éppen menni kell valamelyik testvérért kocsival, vagy el kell vinni valahova stb.. természetesen eddig is láttam ezt, csak eddig tűrtem, de úgy gondolom így, hogy már házasok vagyunk meg kellene húzni a határokat a férjemnek is, erre irányult a kérdésem inkább, hogy hogyan tudnék ebben neki segíteni mert láthatóan magától nem látja ezt be.
2023. júl. 25. 08:35
 7/35 anonim ***** válasza:
93%
Meg kéne tanulnia nemet mondani.
2023. júl. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
24%

Na ez a videó pont arról szól, amikor te felismered, hogy gáz van az anyóssal, de a férjed még nem. Nézd meg.

[link]

2023. júl. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
16%
Több szex kellene, de úgy rendesen minden. Akkor nem ez lenne, hidd el!
2023. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem látja ne magától, akkor sehogy.
2023. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!