Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós irányítja és ugráltatja...

Anyós irányítja és ugráltatja a férjemet, aki ezt nem látja. Mit tegyek/mondjak neki, hogy ne hagyja magát?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk, es anyósom folyamat ugráltatni akarja a férjemet, aki meg ugrik neki azonnal es nem tud nemet mondani. A testvéreivel ugyanez a helyzet. Nem értem hogy nem látja, hogy ki van használva általuk, többször is mondtam neki, hogy ne hagyja magát de sajnos eredménytelenül.

Mit tehetnék, hogy ez változzon?


2023. júl. 25. 08:03
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
67%

"Nem értem hogy nem látja, hogy ki van használva általuk, többször is mondtam neki, hogy ne hagyja magát de sajnos eredménytelenül."


Én ezt a részt nem értem. Ahhoz megyek hozzá akivel azonos az értékrendem, akivel lényegi dolgokról azonosan gondolkodunk, hisz együtt haladunk előre az életben, ha homlok egyenest másképp lát dolgokat, mi a fenét kerestek egymás mellett. Te csak egy ideált kergették, sosem a valóságba voltál szerelmes és most esett le.

2023. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
74%
A másik ha a férjem semmibe veszi a véleményemet az is elég gáz, inkább ezen gondolkodj. Ha abba a családba nem illesz bele, akkor nem az egész családot kell megváltoztat i, hanem a rendszer majd kiköpi az oda nem illő zavaró tényezőt. Ha ők anyuci pici fiai 40 éve akkor nem fognak ezután másképp viselkedni
2023. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
62%
Elválni, leginkább - ha már sikerült egy életképtelennel összeállnod. :( Igazán sajnállak, és gyereket még véletlenül se vállalj ilyen kisfiúval, mert sohasem áll majd ki értetek, de te majd eheted anyós miatt a kefét.
2023. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
31%
23, kisfiú? Jobb egy papucs, aki a hárpia felesége kedvéért dobja a családját??? mert nekem meg olyan pasi nem kellene, aki nem törődik a szüleivel.
2023. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
79%
24es, valószínűleg nem voltál még anyuci pici fiával kapcsolatban, azzal egy házasság eleve bukó, vagy kimeritő, kiborító, klinikai eset
2023. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom így nőtt fel a párod, hogy az anyja ugráltatta meg uralkodott rajta stb. Sajnálom, de ebben a kapcsolatban nem leszel igazán boldog soha sem mert az anyja ha tetszik, ha nem mindig utána fog nyúlni a férjed után. Ja, és az ilyen férfi sosem fog megváltozni. Hidd el, tapasztalatból beszélek.
2023. júl. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
34%
25, drágám, 20 éve lakom az anyósommal, mert balesetben megsérült és nem képes önellátásra. Szóval mellé.
2023. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
69%

Ne hívj drágádnak cica 😂


Attól h én mellé lőttem, még én élek szabadon kettőnk közül

2023. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ott cseszted el, hogy volt valami, ami neked nagyon nem felelt meg, de félre néztél, és úgy gondoltad, hogy majd esküvő után megváltoztatod. A rossz hír az, hogy ez nem fog menni. A jó hír, hogy elválhatsz (és még nincs gyerek).
2023. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
91%
Mi itt nem tudhatjuk, hogy valóban az anyós ugráltatja-e a fiát, vagy csak a menynek nem tetszik, hogy a srác besegít néha.
2023. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!