Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós irányítja és ugráltatja...

Anyós irányítja és ugráltatja a férjemet, aki ezt nem látja. Mit tegyek/mondjak neki, hogy ne hagyja magát?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk, es anyósom folyamat ugráltatni akarja a férjemet, aki meg ugrik neki azonnal es nem tud nemet mondani. A testvéreivel ugyanez a helyzet. Nem értem hogy nem látja, hogy ki van használva általuk, többször is mondtam neki, hogy ne hagyja magát de sajnos eredménytelenül.

Mit tehetnék, hogy ez változzon?


2023. júl. 25. 08:03
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
81%
Mindenesetre nagy a csönd, uh gondolkodik
2023. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
57%

Azt hitted, a házasság majd megoldja a gondot? Egyik pillanatban még anyuci pici fia, másnap meg majd a sarkára áll csak úgy? Pszichoterápiát javasolnék a férjednek, de ha neki így jó a rendszer jelenleg, szerinte nincs gond, akkor nem fog változni, mivel a változás belül kezdődik. (Tanácsom, gyereket semmiképpen ne vállalj tőle, akkor lesznek még csak igazán gondok.)

Ha az értékrendetek nem illik egymáshoz, akkor pedig búcsúzni kell. Egy életed van.

2023. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
80%

Igen, aki monden szrral az anyjához rohan felnőtt létére, az kisgyerek. Ennyi. Benn ragadt abban a szerepben, amikor nincs önálló gondolata, hanem ki kell kérni anyuka véleményét bármiben.


Éltem együtt ilyen emberrel - nem véletlenül mondtam a kérdezőnek, meneküljön, egy rémálom, amikor NEM velem beszéli meg a dolgokat, hanem az anyjához szalad.


Olyan dolgokról is beszélünk, amihez a szülőjének épp rhadtul semmi köze.

2023. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
71%
Csak akkor fog változni a helyzet, ha elköltöztök jó messzire, legalább 150 km-re.
2023. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 mekka válasza:
26%
34-es - 900 km se oldotta meg a problémát nálunk.
2023. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!