Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós irányítja és ugráltatja...

Anyós irányítja és ugráltatja a férjemet, aki ezt nem látja. Mit tegyek/mondjak neki, hogy ne hagyja magát?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk, es anyósom folyamat ugráltatni akarja a férjemet, aki meg ugrik neki azonnal es nem tud nemet mondani. A testvéreivel ugyanez a helyzet. Nem értem hogy nem látja, hogy ki van használva általuk, többször is mondtam neki, hogy ne hagyja magát de sajnos eredménytelenül.

Mit tehetnék, hogy ez változzon?


2023. júl. 25. 08:03
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
97%
Eddig kellett volna meghuzni a határokat
2023. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
98%

"Nem értem hogy nem látja, hogy ki van használva..."


Én meg azt nem értem, hogy nem láttad ezt házasságkötés előtt.

Akkor kellett volna eldönteni, hogy neked ez így elfogadható-e.

2023. júl. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%

6: "természetesen eddig is láttam ezt, csak eddig tűrtem"


Hát pont nem így kellett volna!

Pont házasságkötés előtt kellett volna erről beszélgetnetek, ill. eldöntened, hogy kell-e neked így ez a férfi.

Most itt állsz házasságkötés után egy olyan helyzettel, ami állandó konfliktusokat szül és csöppet se biztos, hogy tudjátok rendezni.

Arra kérlek, legalább gyereket ne szülj addig, amíg el nem dől, hogy sikerül-e ezt a problémát rendeznetek.

2023. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
72%

Én azt a részét sem értem, hogyha a férjednek ez így jó - mert "nem látja" - akkor téged miért érdekel?

Itt szokták elcseszni a nők (nő vagyok!) hogy maikor úgy érzik, hogy birtokon belülre kerültek, elkezdik a pasi családját, de leginkább az anyját fúrni, amit egy jó szülő-gyerek kapcsolat esetén a pasik nehezen viselnek.

Nyilván még a házasságkötés előtt tartottad a szád és alkalmazkodtál, kedveskedtél, nem kritizáltál - tehát gyakorlatilag átcseszted - akkor most mi a fenének kell generálni a konfliktust? Csak megsúgom, hogy a házasság nem véd meg attól, hogy elhagyjon, erre példa a felbontott házasságok nagy száma (2022-ig 83%)

Ha van eszed, akkor ártatlan kék szemekkel programot csinálsz magatoknak legalább minden harmadik, később minden második alkalomra és lassan le fognak szokni az ugráltatásról. Már amennyiben tényleg ugráltatásról van szó és nem pedig ki akarod sajátítani csórikámat!

2023. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
87%

Válj el. Naiv aki azt hiszi h egy ilyen felállással Boldog lehet. Én is naiv voltam de 20 év után már a saját boldogságomat abban mérem h megvalogatom ki van a környezetemben. Ha a pasimat szeretem de alkalmatlan férjnek akkor nyilván már nem megyek hozzá.


Édes te még az út elején vagy

2023. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%

Ebben a kapcsolatban csak vergődni fogsz amíg el nem jutsz arra a pontra h elváltok.


Mit hittel h a papír majd megváltoztat bármit is. Annyiban van igazad h a férjed tudja h hozzá már a papír odaköt tehát kb bármit csinálhat mert te mindig ott leszel neki. Szívás

2023. júl. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
61%

"Itt szokták elcseszni a nők (nő vagyok!) hogy maikor úgy érzik, hogy birtokon belülre kerültek, elkezdik a pasi családját, de leginkább az anyját fúrni, amit egy jó szülő-gyerek kapcsolat esetén a pasik nehezen viselnek."


Nőként írom, hogy dettó ezt látom a saját rokonaimon, barátnőimen is. Ők a saját anyjukat naponta hívogatják, ők vigyázhatnak az unokára, ők kinyithatják a hűtőt, ők elmondhatják a véleményüket, nekik kell menni segíteni, ők jófejek, mert egyetértenek a feleséggel, a férj családjának meg minden megnyilvánulása sz*•r.


A pasi meg véletlen sem érhet egyet az anyjával valamiben, mert akkor anyuci pici fia.

2023. júl. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
69%
Válj el. A fárjed nem fogja belátni, hogy anyós ugráltatja.
2023. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom megérteni ezt a jelenséget...


Szóval hozzá mentél,hogy problémád volt valamivel, aztán azt hiszed minden megváltozik csak mert alá írtatok egy papírt.

😂😂


Attól mert téged zavar, még nem biztos, hogy őt is. Neked van problémád, nem neki.

Ne akard birtokolni.

2023. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
81%
Miért gondoltad,hogy egy papír hatalmat ad neked arra,hogy meghúzd a határokat? A házassági papírokon nem szokott olyan lenni,hogy ezentúl csak a feleség szava szent.
2023. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!