Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit egyek anyósoméknál?

Mit egyek anyósoméknál?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén (mához egy hétre) megyünk anyósomékhoz 2 éjszakára. Ott mindig olyan kaják vannak, amit én nemhogy nem szeretek, de egyenesen hányingerem van tőlük: kocsonya, véres hurka, a pörkölt is csupa zsír, hájas-porcos mócsingok stb. Oké, normális esetben ez nem is lenne gond, mondhatnátok hogy egyek étteremben, de az nem opció, mert akkor megsértődnek. Már így is azzal b@sztatnak, hogy milyen finnyás meg válógatós vagyok, nekem semmi nem jó stb.

2023. júl. 28. 17:10
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Mond azt hogy megy a hasad , diètàznod kell. Ès egyèl sós krumplit , kekszet.
2023. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell odamenni! Legyél teljesen nyugodt: kifejezetten jól ellesznek nélküled. Kifejezetten utálnak téged, ez a nagy büdös igazság. Épeszű ember pedig nem megy oda, ahol utálják. Nem kell idegenek rosszallásától rettegni felnőttként. Ők azt gondolnak rólad, amit akarnak. Magánügy, te is gondolsz róluk. Ha a férjed ezt nem érti meg, akkor annak a házasságnak annyi. És akkor jársz jól.
2023. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
15%

"Már így is azzal b@sztatnak, hogy milyen finnyás meg válógatós vagyok, nekem semmi nem jó stb."


És milyen igazuk van!

Magadat spannolod ezekkel a gondolatokkal, ezért van hányingered. Meg eleve utálod anyósodat, és ez így jön ki rajtad.

2023. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Szervizmérnök úr ***** válasza:
4%

Nem vészes, ifjabb koromban volt hasonló vegetáriánus mániám nekem is, de ezt kinövi az ember.

Addig is nem halsz bele, ha eszel egy kis normális magyar ételt is.

2023. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
82%
Azok az ételek, amit a kérdező írt, igencsak messze vannak a normálistól. Tudom, Kedves Kérdező, nem vigasztal, de egy cipőben járunk.
2023. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
81%
Vagy nem növi ki a "vegetariánus mániát", én pl. nem nőttem ki. Én is utáltam a cupákos, mócsingos cuccokat gyerekkorom óta. Ez van; anyós, nagymamák mindenki megbarátkozott vele.
2023. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
Szaftot körettel.
2023. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
76%
Igen, biztos, hogy negyven fokban kocsonya lesz.
2023. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%
Krumplit.
2023. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
29%

Beszéld meg a pároddal, hogy kiderült epeköved van, vagy vegetáriánus lettél, fehérje allergiád van....bármi. Tudom miről beszélsz, az én családom sem eszik meg akármit, de tudomásul veszem. Nem eszik, nem baj. Keressen mást a hűtőben.

Tényleg xar, ha olyasmit erőltetnek, ami nem megy.

Majd én megyek helyetted:)))

2023. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!