Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit egyek anyósoméknál?

Mit egyek anyósoméknál?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén (mához egy hétre) megyünk anyósomékhoz 2 éjszakára. Ott mindig olyan kaják vannak, amit én nemhogy nem szeretek, de egyenesen hányingerem van tőlük: kocsonya, véres hurka, a pörkölt is csupa zsír, hájas-porcos mócsingok stb. Oké, normális esetben ez nem is lenne gond, mondhatnátok hogy egyek étteremben, de az nem opció, mert akkor megsértődnek. Már így is azzal b@sztatnak, hogy milyen finnyás meg válógatós vagyok, nekem semmi nem jó stb.

2023. júl. 28. 17:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
12%
Mondd nekik hogy vega vagy.
2023. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
41%
Es a ferjed miert nem tisztazza le ezt a szuleivel? Nehogymar te keress kifogasokat miert nem eszel az ehetetlen foztjukbol. Aztan ha megsertodnek, neked attol nem lesz rosszabb.
2023. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Én a férfi vagyok, és nem vagyok vegetáriánus. Szoktam húst enni, de az ilyen porcos cupákos mócsingos dolgokat nem szeretem. Apósom már azért is rosszallóan nézett, hogy tavaly disznóvágáson nem ittam velük házipálinkát, csak söröztem (ennek eü oka van, mert már egy deci után is beteg vagyok) A szemükben csak egy városi hülyegyerek vagyok.
2023. júl. 28. 18:11
 14/42 anonim válasza:
86%
Nem erőszak a dinótor. :D Egyébként lehetnének tekintettel rád is és valami olyat készíteni, amit Te is szeretsz, nem pedig besértődni.
2023. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Minek mesz oda? Tok komolyan kérdezem.
2023. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem várom el, hogy a fogamravalót készítsenek, csak ne forgátnák úgy a szemük, amikor azt mondom, hogy "nem kérek, köszönöm".
2023. júl. 28. 18:22
 17/42 qkker1 ***** válasza:
5%
Vidéken a mai napig rohadt nagy sértés, ha nem eszel a háziak főztjéből, azért forgatják a szemüket, főleg, hogy "férfi" létedre vagy ilyen finnyás!
2023. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
82%

3-as, normális vagy?

Ő finnyás?

" kocsonya, véres hurka, a pörkölt is csupa zsír, hájas-porcos mócsingok stb. "

Ezt 38 fokban??? Mindenevő vagyok, de én is okádnék tőle.

2023. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehetne kérned valamit? Pl. hú de ízlett a múltkor anyuka rakott krumplija...Valamit, ami elég hagyományos, de szívesen megeszed.
2023. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
18%
Jaj! Csak azt ne mondtad volna, hogy te vagy a férfi! Mert mi történik, ha forgatják a szemüket, Csipkerózsika? Ezt még egy felnőtt nőtől is ciki, nemhogy egy férfitól. És minek mész oda, házhoz a pofonért? Megsértődik az asszon? Istenem, akkora gyerek vagy, mint egy nő!
2023. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!