Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit egyek anyósoméknál?

Mit egyek anyósoméknál?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén (mához egy hétre) megyünk anyósomékhoz 2 éjszakára. Ott mindig olyan kaják vannak, amit én nemhogy nem szeretek, de egyenesen hányingerem van tőlük: kocsonya, véres hurka, a pörkölt is csupa zsír, hájas-porcos mócsingok stb. Oké, normális esetben ez nem is lenne gond, mondhatnátok hogy egyek étteremben, de az nem opció, mert akkor megsértődnek. Már így is azzal b@sztatnak, hogy milyen finnyás meg válógatós vagyok, nekem semmi nem jó stb.

2023. júl. 28. 17:10
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem is csináld azt, hogy olyant "kérsz"anyóstól amit leginkább meg bírsz enni, mondván azt olyan jól csinálta a múltkor is. Feltéve ha van ilyen kaja.

A másik hogy azt mondod beteg a gyomrod, kivizsgálásra jársz nem ehetsz mindent, a doki megtiltotta.

2023. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
87%
A kivizsgálás, stb. egyszer véget ér. #3 vagyok, én egyértelműen megmondtam, hogy nem eszem meg a csirke bőrét, a túl zsíros stb. ételeket. 30-35 évig eltartott, míg tudomásul vették, azóta csak "halkan" teszik a megjegyzéseket, (annyira halkan, hogy azért halljam), de tudomásul vették. 65F
2023. júl. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
87%
Beszéld meg a feleségeddel, hogy mi a gondod és hogy mit tudnál meglenni a hagyományos ételek közül, pl.rántott hús és kérje ő a szüleit, hogy ezt készítsék.
2023. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
6%
Két napra vegyél erőt magadon és bírd ki, legalább jó benyomást teszel rájuk.
2023. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
87%
Mért kéne erőt vennie magán? Mért kéne hazugsággal jó benyomást kelteni? Mit csináljon ezzel a sajátos jó benyomással, amit nem a személyiségével, hanem a neki nem jól eső ételek megevésével vált ki? Ja, azt nem tudod. És vajon mért nem gondolod úgy, hogy a háziaknak kéne a vendégre jó benyomást kelteni azzal, hogy nem tesznek megjegyzéseket rá, és gondoskodnak olyan kajáról, amit szívesen megeszik?
2023. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
9%
Valamit csak meg tud enni belőlük, nehogy már mind olyan legyen hogy még véletlen se.
2023. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem vigyél magaddal valami kekszeket, abonettkenyeret stb. Remélhetőleg ehhez a sok gusztustalansághoz tálalnak majd fel valami zöldségeket is, amiket nem öntenek nyakon 2 liter libazsírral, abbból tudsz valamit enni. Én is férfi létemre hányni tudok a klasszikus paraszti magyar kajáktól, tisztára mintha leragadtunk volna gasztronómiailag 1910-ben
2023. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
24%
Közös grillezés, bográcsozás nem opció? Be is vásárolhattok hozzá, pl csirkemell meg a zöldségek grillezve már sokkal jobbak. Bográcsozásra meg lebbencs, ami úgy könnyedebb. Aztán csináljatok jó sokat, hogy másnapra is maradjon belőle.
2023. júl. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem felnőtt férfiként lehetne annyi benned, hogy megmondod nekik, "bocsi én ezeket nem tudom megenni". Talán még meg is értik és legközelebb olyat főznek, ami neked is megfelel.
2023. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
90%
Milyen primitív emberek, hogy csak zsírt és mócsingot esznek. A feleségednek sincs igénye másra?
2023. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!