Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósjelöltem reménytelen...

Apósjelöltem reménytelen eset? (24/N)

Figyelt kérdés

Sajnos felújítás, festés miatt pár hétre ki kellett költöznünk az albérletünkből párommal.


Az én szüleimhez nem tudunk menni, mert vidéken laknak és mindketten Pesten dolgozunk, meg amúgy is szűkös lenne a hely. Így sajnos csak az az opció maradt, hogy párom szüleinél húzzuk meg magunkat a felujitás ideje alatt.


Ezen a héten költöztünk be, és minden rendben egy dolgot leszámítva. Párom apukája reggel nem túlzok, kettő órát tölt a fürdőszobában. Befekszik a kádba, rádiót hallgat, telefonozik, legalábbis a kiszűrödő hangokból erre gyanakszom. Ő otthonról dolgozik így ráér kényelmesnek lenni.


Nekem viszont sajnos kötött munkaidőm van, reggel 8-ra muszáj vagyok beérni. Akkor kezdődik, se előbb, se később. Első nap mikor ezzel a dologgal még nem voltam tisztában vártam, vártam, vártam aztán emiatt kicsit elkéstem. De a többi napon se sikerült bejutnom.


Logikus lenne, hogy jelezzem páromnak, viszont egyrészt befogadtak minket, milyen jogon pattogok, masrészt pedig az ő szemében szentek a szülők, semmi negatívat nem lehet mondani rájuk, mert személyes sértésnek veszi. Volt már hogy bagatell dolgon emiatt összekaptunk.


Apukájának diszkréten jeleztem, de rám se hederített kb. Neki kell az a reggeli feltöltődés, ahogy ő fogalmazott.


Ezzel az az egyetlen baj, hogy nekem is kéne, mert sminkelést a szobában, fogmosást megoldottam a konyhában mar a hét masodik részében, de wc-re nem tudok elmenni, mert egybe van a fürdővel. Ahogy zuhanyozni sem. Nekem mindkettő muszáj szükséglet reggel.


Úgy indultam el emiatt többször is dolgozni a héten, hogy fájt, adott esetben görcsölt a hasam, és ez így nagyon nem kellemes. A reggeli zuhany nélkül még megvagyok úgy ahogy, de az is kell nekem hogy felébredjek.


Mit gondoltok, valahogy megoldható lenne ez a probléma? Barmi ötlet jöhet mert én már tanácstalan vagyok. A korábbi kelés se oldaná meg a gondot, mert anyósjelöltem is dolgozni jár, és ő még korabban kel, nyilván előtte se mehetek be és foglalhatom be a fürdőt.



2023. aug. 19. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim válasza:
85%
Szerintem próbálj beszélni pároddal vagy tényleg a korábban kelés, ha átmeneti a felújítás dolog.
2023. aug. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 babyboom567 ***** válasza:
97%

A legkisebb probléma az,hogy nem tudsz reggel fürdeni.Az sokkal nagyobb ,hogy a szülei nem tisztelnek, és a barátod sem akar konfrontálódni.Pedig felnőttként muszáj néha.

Ha így maradtok, te leszel a következő generáció kb 8-10 év múlva aki a következő kérdéseket vagy valamelyikét, vagy ezeknek a kombinációit írja majd ki:

-Anyósomék nem veszik komolyan a gyerek glutén/laktóz/akármi diétáját,mit tegyek?

-anyósom/apósom csokit/fagyit/sütit adott a 7hós babámnak, mit tegyek?

-apósom a tiltás ellenére fülbevalót lövetett a kislányomnak,mit tegyek?

-apósom sörrel itatta meg a 12 éves fiamat,mit tegyek?

-apósomék nem jöttek el a gyerek szülinapjára,mert programjuk lett,milyen nagyszülő az ilyen?

-apósomék beszóltak,hogy nevezzük el a gyereket,mit tegyek?

-a férjem már alig jár haza,mert apósomék mindig kitalálnak neki valami munkát,de ők egy percet sem vigyáznak a gyerekre,mit tegyek?

-a férjem anyósom pártját fogja állandóan, mit tegyek?

Ilyesmik, és ezek végtelen kombinációja.

Keress másik pasit.


-A f

2023. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 babyboom567 ***** válasza:
100%
Jah, és extrém pa....ra..sztság reggel 2 órára befoglalni az olyan fürdőt ahol egybe van a wc-vel.(különben is)Egy normális ember ilyet nem is csinál,ha vendégei vannak.
2023. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
91%
Jesszusom mekkora bunkó ember lehet az apósod!
2023. aug. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
96%

#33 "Egy normális ember ilyet nem is csinál,ha vendégei vannak." És ha nincsenek vendégei, akkor sem.

Vedd figyelembe, amit #32 írt!

2023. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
100%

A mai fiatalság mennyire bamba, és lehúzható, már ne is haragudj!


1.albérletet fizettek úgy, hogy nem is laktok a lakásban??? Ez komoly?? Ennyire tele vagytok lével?


2. csak PRÓBÁLTÁL beszélni apósjelölttel? Vagy Beszéltél is? Nem csak celozgatni kell.

"Béla bácsi! 7:30-kor indulnom kell dolgozni, kéne 20 perc a fürdőben, mikor mehetek be, hogy ne zavarjalak?"


A párod mikor használja a fürdőt?

2023. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 A kérdező kommentje:
Párom éjszakás műszakban dolgozik, tehát reggel mikor én megyek még bőven alszik.
2023. aug. 19. 18:14
 38/74 anonim ***** válasza:
100%
Arra válaszolj végre, mondtad-e apósnak, hogy reggel neked indulás előtt szükséged van a fürdőszobára, vagy csak célozgattál rá?
2023. aug. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:
Mondtam neki rendesen.
2023. aug. 19. 19:25
 40/74 anonim ***** válasza:
95%
És miért fizetitek az albérletet a felújítás alatt? Nem éltek ott! Ez rablás!
2023. aug. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!