Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósjelöltem reménytelen...

Apósjelöltem reménytelen eset? (24/N)

Figyelt kérdés

Sajnos felújítás, festés miatt pár hétre ki kellett költöznünk az albérletünkből párommal.


Az én szüleimhez nem tudunk menni, mert vidéken laknak és mindketten Pesten dolgozunk, meg amúgy is szűkös lenne a hely. Így sajnos csak az az opció maradt, hogy párom szüleinél húzzuk meg magunkat a felujitás ideje alatt.


Ezen a héten költöztünk be, és minden rendben egy dolgot leszámítva. Párom apukája reggel nem túlzok, kettő órát tölt a fürdőszobában. Befekszik a kádba, rádiót hallgat, telefonozik, legalábbis a kiszűrödő hangokból erre gyanakszom. Ő otthonról dolgozik így ráér kényelmesnek lenni.


Nekem viszont sajnos kötött munkaidőm van, reggel 8-ra muszáj vagyok beérni. Akkor kezdődik, se előbb, se később. Első nap mikor ezzel a dologgal még nem voltam tisztában vártam, vártam, vártam aztán emiatt kicsit elkéstem. De a többi napon se sikerült bejutnom.


Logikus lenne, hogy jelezzem páromnak, viszont egyrészt befogadtak minket, milyen jogon pattogok, masrészt pedig az ő szemében szentek a szülők, semmi negatívat nem lehet mondani rájuk, mert személyes sértésnek veszi. Volt már hogy bagatell dolgon emiatt összekaptunk.


Apukájának diszkréten jeleztem, de rám se hederített kb. Neki kell az a reggeli feltöltődés, ahogy ő fogalmazott.


Ezzel az az egyetlen baj, hogy nekem is kéne, mert sminkelést a szobában, fogmosást megoldottam a konyhában mar a hét masodik részében, de wc-re nem tudok elmenni, mert egybe van a fürdővel. Ahogy zuhanyozni sem. Nekem mindkettő muszáj szükséglet reggel.


Úgy indultam el emiatt többször is dolgozni a héten, hogy fájt, adott esetben görcsölt a hasam, és ez így nagyon nem kellemes. A reggeli zuhany nélkül még megvagyok úgy ahogy, de az is kell nekem hogy felébredjek.


Mit gondoltok, valahogy megoldható lenne ez a probléma? Barmi ötlet jöhet mert én már tanácstalan vagyok. A korábbi kelés se oldaná meg a gondot, mert anyósjelöltem is dolgozni jár, és ő még korabban kel, nyilván előtte se mehetek be és foglalhatom be a fürdőt.



2023. aug. 19. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
61%
egyszerű: korábban kelsz es elintézed a fürdőszobai teendőket mielőtt ő bemegy
2023. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
92%

Komolyan nem értem minek töritek magatokat itt válaszokkal.

A kérdező leírta: tökéletes a párkapcsolata, nincs semmi gond vele, atomstabil. Akkor meg beszélje meg a kedves párjával.

Ja, hogy az nem megy.. :XDDDD Ez akkora LOL, atyaég.


Így járt a kérdező, mert a kör bizony ezzel bezárult. Mi nem tudunk segíteni rajta, értelemszerűen. Ám lesznek itt még jóval nagyobb problémák is az ovis szinten lévő, problémák hallatán bedurcizó párján és a tapló apósán kívül is. De az a fő, hogy a kapcsolatuk stabil. Hogy ő jelenleg nem az, az már mellékes.

2023. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem csak az apósod a reménytelen eset, hanem az ütődött fia is, a felesége is, aki nem akar észrevenni ebből semmit, és te is, aki besöpri mindezt a szőnyeg alá, mintha nem lenne gond, és inkább egész nap görcsölsz, mert nem jutsz időben wc-hez reggelente.
2023. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
100%

72-es, teljesen igazad van. Én az elején írtam több választ is, aztán én voltam az, aki direktben rákérdezett, hogy a párjával kapcsolatos észrevételekről mi a véleménye. Amikor erre leírta, hogy arról nincs mit beszélni, mert minden rendben van köztük, akkor én kiszálltam.

A válaszokat elolvasom, de én több tanácsot nem írok a kérdezőnek. Úgyis csak ismételni tudnám magamat.

2023. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!