Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósjelöltem reménytelen...

Apósjelöltem reménytelen eset? (24/N)

Figyelt kérdés

Sajnos felújítás, festés miatt pár hétre ki kellett költöznünk az albérletünkből párommal.


Az én szüleimhez nem tudunk menni, mert vidéken laknak és mindketten Pesten dolgozunk, meg amúgy is szűkös lenne a hely. Így sajnos csak az az opció maradt, hogy párom szüleinél húzzuk meg magunkat a felujitás ideje alatt.


Ezen a héten költöztünk be, és minden rendben egy dolgot leszámítva. Párom apukája reggel nem túlzok, kettő órát tölt a fürdőszobában. Befekszik a kádba, rádiót hallgat, telefonozik, legalábbis a kiszűrödő hangokból erre gyanakszom. Ő otthonról dolgozik így ráér kényelmesnek lenni.


Nekem viszont sajnos kötött munkaidőm van, reggel 8-ra muszáj vagyok beérni. Akkor kezdődik, se előbb, se később. Első nap mikor ezzel a dologgal még nem voltam tisztában vártam, vártam, vártam aztán emiatt kicsit elkéstem. De a többi napon se sikerült bejutnom.


Logikus lenne, hogy jelezzem páromnak, viszont egyrészt befogadtak minket, milyen jogon pattogok, masrészt pedig az ő szemében szentek a szülők, semmi negatívat nem lehet mondani rájuk, mert személyes sértésnek veszi. Volt már hogy bagatell dolgon emiatt összekaptunk.


Apukájának diszkréten jeleztem, de rám se hederített kb. Neki kell az a reggeli feltöltődés, ahogy ő fogalmazott.


Ezzel az az egyetlen baj, hogy nekem is kéne, mert sminkelést a szobában, fogmosást megoldottam a konyhában mar a hét masodik részében, de wc-re nem tudok elmenni, mert egybe van a fürdővel. Ahogy zuhanyozni sem. Nekem mindkettő muszáj szükséglet reggel.


Úgy indultam el emiatt többször is dolgozni a héten, hogy fájt, adott esetben görcsölt a hasam, és ez így nagyon nem kellemes. A reggeli zuhany nélkül még megvagyok úgy ahogy, de az is kell nekem hogy felébredjek.


Mit gondoltok, valahogy megoldható lenne ez a probléma? Barmi ötlet jöhet mert én már tanácstalan vagyok. A korábbi kelés se oldaná meg a gondot, mert anyósjelöltem is dolgozni jár, és ő még korabban kel, nyilván előtte se mehetek be és foglalhatom be a fürdőt.



2023. aug. 19. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a barátoddal beszélj, kérdezd meg tőle, ő hogy oldaná meg a wc-re menést reggelente a helyedben. Ha elkezd olyanokat mondani, hogy dehát apa akkor fürdik, neki az fontos időpont (az, hogy ne pisiljek be munkába menet nem fontos?!) akkor tudod, hogy ennek a hímivarú egyénnek te egy senki vagy, egy pajti, akivel lehet d.gni, de ennél semmivel sem több. Innen már önértékelés kérdése, hogy neked jó így vagy inkább bérelsz önállóan akár csak egy kis szobát és nyugodtan élsz, reggel elmész fürdeni, pisilni, időnként megleped magad valamivel, mosolyogsz a világra és találsz egy olyan férfit, aki valóban szeret téged.
2023. aug. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
92%
Ráadásul ahogy felújítják, el fogják adni. Nem a bérlő kedvéért szórja a pénzt a tulaj.
2023. aug. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is, legjobb esetben a bérleti díjat fogja felemelni, rosszabb esetben egyszerűen eladja.
2023. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 41-nek. Sőt, még lehet elkezdi azt is, hogy de hát te fontos vagy neki, meg ilyenek - de ez kamu.
2023. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
75%
Kelj fel apuka előtt és problem solved. Mindenki boldog, te meg kibírod azt az egy hetet
2023. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
95%
Érdekelne a fejlemény
2023. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
100%
#45 Nem a korai fölkelés a megoldás, hanem a másik emberszámba vétele.
2023. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
5%

#47: Akkor menjen albérletbe arra a két hétre. Ingyen befogadják ugyan tehet egy kis komprmisszumot. Ő a vendég, csak tudjon már alkalmazkodni.

Ismétlem, 2 hétről van szó, amiből 1 már el is telt.


#45

2023. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
100%
Két hétre senki nem adja ki a lakását albérletbe 48-as. Te melyik bolygón élsz? Meg miért mennének? Igenis vegyék a másikat is emberszámba. Nem igaz hogy apuka nem tudja ezt a rituálét később elvégezni!
2023. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem két hétről van szó, a kérdező pár hetet írt, valószínűleg nem mondta meg pontosan a bérbeadó, mikor mehetnek vissza. Majd valamikor ha kész a felújítás (előre elmondom, soha napján kis kedden hívja vissza őket).
2023. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!