Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósjelöltem reménytelen...

Apósjelöltem reménytelen eset? (24/N)

Figyelt kérdés

Sajnos felújítás, festés miatt pár hétre ki kellett költöznünk az albérletünkből párommal.


Az én szüleimhez nem tudunk menni, mert vidéken laknak és mindketten Pesten dolgozunk, meg amúgy is szűkös lenne a hely. Így sajnos csak az az opció maradt, hogy párom szüleinél húzzuk meg magunkat a felujitás ideje alatt.


Ezen a héten költöztünk be, és minden rendben egy dolgot leszámítva. Párom apukája reggel nem túlzok, kettő órát tölt a fürdőszobában. Befekszik a kádba, rádiót hallgat, telefonozik, legalábbis a kiszűrödő hangokból erre gyanakszom. Ő otthonról dolgozik így ráér kényelmesnek lenni.


Nekem viszont sajnos kötött munkaidőm van, reggel 8-ra muszáj vagyok beérni. Akkor kezdődik, se előbb, se később. Első nap mikor ezzel a dologgal még nem voltam tisztában vártam, vártam, vártam aztán emiatt kicsit elkéstem. De a többi napon se sikerült bejutnom.


Logikus lenne, hogy jelezzem páromnak, viszont egyrészt befogadtak minket, milyen jogon pattogok, masrészt pedig az ő szemében szentek a szülők, semmi negatívat nem lehet mondani rájuk, mert személyes sértésnek veszi. Volt már hogy bagatell dolgon emiatt összekaptunk.


Apukájának diszkréten jeleztem, de rám se hederített kb. Neki kell az a reggeli feltöltődés, ahogy ő fogalmazott.


Ezzel az az egyetlen baj, hogy nekem is kéne, mert sminkelést a szobában, fogmosást megoldottam a konyhában mar a hét masodik részében, de wc-re nem tudok elmenni, mert egybe van a fürdővel. Ahogy zuhanyozni sem. Nekem mindkettő muszáj szükséglet reggel.


Úgy indultam el emiatt többször is dolgozni a héten, hogy fájt, adott esetben görcsölt a hasam, és ez így nagyon nem kellemes. A reggeli zuhany nélkül még megvagyok úgy ahogy, de az is kell nekem hogy felébredjek.


Mit gondoltok, valahogy megoldható lenne ez a probléma? Barmi ötlet jöhet mert én már tanácstalan vagyok. A korábbi kelés se oldaná meg a gondot, mert anyósjelöltem is dolgozni jár, és ő még korabban kel, nyilván előtte se mehetek be és foglalhatom be a fürdőt.



2023. aug. 19. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
100%

Apuka eleve egy ordas nagy tuskó, csak a család többi tagja ehhez már hozzászokott.


Nálunk is egyben van a fürdő-wc, és igen, dobtam már ki a benn pepecselő barátomat, amikor szrnom kellett.

Ez van, engem nem zavar, ha elfoglalja a fürdőt HA AZONNAL kijön, amikor menstruálok, pisilnem vagy kakálnom kell.

2023. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
91%
nagyon stabil a kapcsolatunk, nincs kérdés bennem ezt illetően, hogy ő a megfelelő ember. - önámítás lvl végtelen :D Nevetséges vagy.
2023. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem fogja a pártodat egy olyan helyzetben, amikor egyértelműen jogosak az igényeid, még ő sértődik meg, mikor neked kényelmetlen a helyzeted, akkor nem stabil a párkapcsolatod! Te Stockholm szindrómás vagy! Lesz még neked bajod! Mégis milyen megoldást képzelsz el erre a helyzetre, ahol após mozdíthatatlan, a fia nem vállalja vele a konfliktust, ti meg alkalmazkodtok és fizetitek a bérleti díjat a semmiért ahelyett, hogy Airbnb szobába mennétek. Nem igaz, hogy egy hónapra nem lehet szállást találni!
2023. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az apósjelölted reménytelen, hanem a párod is, meg te is.
2023. aug. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim válasza:
100%

Zárja-e apuka a fürdőszobaajtót?

Ha nem, akkor szépen berontasz, ráülsz a wc-re, és oda rottyantasz, ő meg hadd pancsoljon utána ameddig akar.

2023. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
100%

Te valami biológiai csodalény lehetsz, hogy 8 órányi alvás után nemcsak, hogy vissza tudod tartani a pisit-kakit, de sminkelsz, öltözöl és munkába mész/buszozol/vezetsz stb. Reggelente nekem olyan erős az inger, hogy a "bemegyek és elvégzem" helyett nincs más opció (a régi lakásunkban csak 1 wc volt és néha előfordult, hogy reggel a párommal egyszerre jött ránk az ihlet, hát igencsak toporognom kellett már olyankor, hogy kibírjam azt a pár percet).


Ahoz a részéhez, hogy fizettek egy albérletért, amiben nem laktok benne inkább nem is szólok hozzá.

2023. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:

65:


Igen, sajnos zárja apuka a fürdőajtót...

2023. aug. 21. 17:37
 68/74 A kérdező kommentje:

66:


Pisilni ki szoktam menni éjszaka egyszer, és úgy valahogy reggel nem kell egyből. Persze nem mondom, van olyan, hogy az is sürgős. De a nagyobb gond a kakilás, mert az mindig reggel felkelés után jelentkezik. Nem iszom most kávét reggelente, így egy fokkal azért bírhatóbb, bár így is nagyon kéne mennem.

2023. aug. 21. 17:42
 69/74 anonim ***** válasza:
100%
És a párod szerint ez normális, nincs itt semmi látnivaló?
2023. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám hogy mielőtt a párod felkelne, menne dolgozni, előtte pedig gondolom wc-re szépen zárkózz be a fürdőszobába, csak hogy érezze a törődést. De úgysem csinálod meg.
2023. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!