Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Parom anyja tartja a kapcsolat...

Parom anyja tartja a kapcsolatot a parom exenek a szüleivel.Engem ez nagyon zavar!?

Figyelt kérdés
Az en edesenayam állandóan ott van mellette, minden nap beszélnek megy hozzá segít neki mellette van. Ő meg az ex család felé húz. Szerintem ez pofátlanság

dec. 21. 21:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%
Az pofátlanság inkább, hogy te akarod eldönteni, hogy ki kivel legyen jóban. Azért mert az exed szüleiről van szó az még nem jelenti azt, hogy ne lehessen jóban velük.
dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
17%
Nem normális hogy az párod exének a szüleivel tartja az "anyósod" a kapcsolatot. Nekem sem tetszene. Lehet azt szeretné, ha a párod az exével lenne együtt újra.
dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Ja főleg úgy, hogy én a jegyesem vagyok nem csak egy szimpla barátnő.

Anyam állandóan beszél vele segít neki, csaladtagjainak a temetesere el megy és ő meg más felé húz.

dec. 21. 21:38
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Ha ennyire gáz vagy nem sokáig leszel a jegyese.

Az hogy a párod anyja kivel tartja a kapcsolatot neked semmi közöd. Felnőtt ember azt csinál amit akar. Ennyire ne legyél önbizalom hiányos. Mitől félsz? Ha beszélnek, jóban vannak ez téged hol érint? Nem lehetnek barátai?

Nagyon komoly féltékenységi, önértékelési gondjaid vannak. Előbb utóbb ebből baj lesz. Te csak foglalkozz magaddal és a pasiddal. Az anyja meg csináljon amit akar. Ne legyél hülye könyörgöm.

dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Anyád miért akaszkodott ennyire rà az anyós jelöltre? Te uszítottad? Vagy minek pincsizik neki?
dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem akaszkodott rá és nem pincsiz neki. Egy boltba dolgozik az anyosjelolt aki minden nap megy hozzá beszélgetni, és hívja magához. Anyám egyszer sem hívta és nem nyalizik neki, ő az aki állandóan keresi.
dec. 21. 21:59
 7/41 anonim ***** válasza:
40%

"Nem lehetnek barátai?"

Persze, pont a fia exének a szüleinek a barátságára van szüksége.

dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%
Ez se lesz egy hosszú kapcsolat.
dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Csak véleményt szeretnék kérni, látni más emberek meglátásait is.... Ennyi az egész, engem zavar mert úgy érzem nem az első alkalom, hogy neki a régi a fia régi párja kell.

Elég sokszor már meg sértett

dec. 21. 22:25
 10/41 anonim ***** válasza:
80%

Azért zavar mert a párod exét jobban szerették a szülei mint téged🤔

Illetve az ex családja illetve a te párod családja összeszoktak, kialakítottak nyilván egy erős kapcsolatot és birják egymást.Ez téged csak azért zavar mert irigy vagy.

dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!