Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Parom anyja tartja a kapcsolat...

Parom anyja tartja a kapcsolatot a parom exenek a szüleivel.Engem ez nagyon zavar!?

Figyelt kérdés
Az en edesenayam állandóan ott van mellette, minden nap beszélnek megy hozzá segít neki mellette van. Ő meg az ex család felé húz. Szerintem ez pofátlanság

dec. 21. 21:16
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
79%

Nem hinném, hogy mások véleményére voltál kíváncsi, inkább csak megerősítésre, hogy miért neked van igazad.

1-es válaszoló voltam.

dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom ezek a kommentek... Ez valószínűleg tényleg nem lesz egy hosszú kapcsolat, de nem a kérdező hibájából! Nem, egyáltalán nem normális hogy az anyósod még mindig kötődik a fia exéhez és a családjához. Itt most az lényegtelen hogy van-e hozzá köze az embernek vagy nincs, ez nekem sem tetszene! A szándék egyértelmű. Anyósnak nem vagy szimpatikus, hiányolja az előző jelöltet és ezért próbál jóban lenni az ex családjával, hogy majd ők megpróbálják újra össze boronálni a fiatalokat. És ha a vőlegényed könnyen befolyásolható, ez sikerülni is fog nekik.
dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy jobban szerették szerintem ilyenről szó sincs.

Például azért is mert velem tud kommunikálni az ex csak angolul beszélt o meg egy vak hangot sem tud.

Sokkal tisztábban tartom a lakást, tudom főzni.

És ami a legfontosabb a fiát a legboldogabbá teszem, ezért kérte meg a kezem másfél év után és az exnek 6 év után sem.

dec. 21. 22:36
 14/41 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem érezteti vele, hogy nem bírna engem csomó ajándékot vett nekem, arany karkötőtol kezdve, designer táskák.

Csupán néha rá jön az 5 perces es be szól nekem, hogy miért ilyen színű a hajam, miért ilyen ruha van rajtam bla bla bla.

Ja és amit észre vettem, hogy ha el jön nálunk és pld van egy új gyertya tartónk akkor kövi alkalomkor neki is lesz.

Én szokere festettem a hajamat o is szokere festette, utanoz.

Ja és azt is be ismerte, hogy sokkal jobban fozok mint ő és hogy milyen szépen tudok takarítani.

dec. 21. 22:39
 15/41 anonim ***** válasza:
71%
Ő dolguk. Ha zavar ne foglalkozz vele és nem fog zavarni.
dec. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

Nem erdekel, csak kíváncsi voltam ki hogyan látja a dolgokat.

Tisztába vagyok vele, mikor igent mondtam a páromnak kaptam egy családot is, néha a legjobb amit tehetek el nézni a dolgokat, sokkal jobb a békesség mint az állandó cirkusz.

dec. 21. 22:42
 17/41 anonim ***** válasza:
78%
Na most tisztázd, hogy anyukád kihez jár segíteni, kivel beszél, ki mellett van? A párod anyjával? Mert később még azt írod, hogy a párod anyja keresi anyukádat folyton, de őt nem érdekli. Ki az a szereplő, aki nem tud angolul és ki az, aki csak angolul tud? Kinél takarítasz szebben? És főként miért zavar, hogy a párod anyja, anyósod tartja a párod exének a szüleivel a kapcsolatot? Ők tudnak magyarul, csak a párod exe nem? Mi történt, 18 éves korában fogadták örökbe Ausztráliából? Arra is válaszolhatnál, hogy miért zavar téged annyira, ha a környezetedben bárki is jóban van bárkivel? Te ilyen végtermék-kavaró vagy, vagy mi?
dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
49%
2-es válaszoló vagyok, ugyanazt írtam szinte mint a 12-es válaszoló, én mégis hasonló válaszért le lettem pontozva.
dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

Itt egy példa

Az édesapja anyosnak meghalt. Anyám vigasztalta el ment a temetesre, koszorút vitt mellette volt.

E kozbe a drága anyós ki tesz mindent fb-re az ex anyja írja jajj sajnálom bla bla bla és anyosom el kezd regényeket írni kommentbe, hogy mindneki lássa.

Anyamnak meg csak annyit mondd köszi.

Nem baj ha nem bírja de akkor ne szaladjon hozzá minden nap mert nincs kivel beszéljen, ismétlem anyam dolgozik egy boltba és anyosom megy hozzá nem anyam o hozzá.

Menjen a drága ex családhoz és legyen boldog.

dec. 21. 23:36
 20/41 anonim ***** válasza:
84%
Ha az ex csak angolul beszél és az anyósod nem is tudott vele kommunikálni, akkor az ex szüleivel hogyan tud beszélni, hogyan tudnak annyira szoros kapcsolatot tartani, mint ahogy írod? Vagy ez a kapcsolattartás csak facebook kommentekre terjed ki?
dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!