Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire jogos a felháborodáso...

Mennyire jogos a felháborodásom azon hogy párom kijelentette hogy ha vita van az anyja és köztem egyikőnk oldalára se szeretne állni?

Figyelt kérdés

Nem egyértelmű hogy az én oldalamra kéne?!


A vitáink igazábol azon vannak hogy az anyja olyan mint egy ránk nőtt rossz púp! Folyamatosan a nyakunkba akar lenni,lassan mar ott tartunk h ha hivnánk képes lenne nyaralni is eljonni velunk!

Persze,van közos gyerekunk ez meg egy plsz amiert rajtunk legyen

Mar ott tartok 7x meggondolom ki merjek e menni az utcara mert ha osszetalalkozunk mar mondja is hogy akkor jon velunk haza !

Tudja anyos hogy nem szeretem ot es zavar hogy mindig rajtunk csung de akkor sem adja fel !!!


Mar tobbszoris osszevesztunk es olyankor parom csak ul csendbe es nez .....


2023. aug. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz kérdés... Szereti az anyját is és téged is és nem akar egyikőtökkel sem haragban lenni.
2023. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
94%
Az nem opció, hogy ha jönne megmondod neki őszintén, hogy ne haragujon kedves mama, ne jöjjön, más terveim vannak.
2023. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
81%

Ez nehéz ügy, hiába van igazad. Múltkor a férjem és anyukám összeveszett egy olyan dolgon ami még nincs. Nekem ez olyan rossz. Kiálltam a férjem mellett mert igaza volt, de én kibékültem anyukámmal. Ő nem akar. Borzasztó ám ez a helyzet. Főleg nekem.

Szóval ha ő jóban van az anyjàval nem biztos hogy elvárható hogy összevesszenek, lehet őt nem zavarja az anyja.

2023. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
66%

Az olyan nagy dolog, ha valaki "képes" elmenni nyaralni a családtagjaival? Pláne ha hívják?

És mi az, hogy "tudja, hogy nem szeretem őt"? Egy szóval sem írod, hogy okod lenne erre, bántott volna valaha. Talán épp azon igyekszik,hogy megpróbálja megkedveltetni magát, azért akar veletek lenni. (Amúgy nyilván nrm te hiányzol neki, hanem a fia.) Úgyhogy

szerintem vegyél vissza az arcodból, kérdező.

2023. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
68%
A gond, hogy nem tudsz kommunikálni. De írni sem. Mit követett el pontosan ellened az anyós? Mert sehol nem látom leírva.
2023. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

Pont hogy ezis a baj,hogy engem csak egy inkubatornak nez ki csak kihordta az unokakat es ki ellopta tole az egyetlen gyereket,a fiat!


Egyertelmu hogy nem hozzam es nem miattam jon.


De ertse meg,mi egy csalad vagyunk. Foglalkozzon a sajat eletevel.

Felvetettem mar azis hogy koltozzunk el az orszag masik vegere es hagyjuk itt az egesz eletunket,szuleinket,baratainkat..

Es mashol kezdjuk uj eletet , egy kozos eletet mint egy család

2023. aug. 3. 08:17
 7/58 anonim ***** válasza:
76%
Sok szülő nem képes valamiért leszakadni a gyerekéről, pedig tudniuk kéne élni hagyniuk őket. Sajnos sokan úgy, mint a tulajdonukra tekintenek. Pedig a gyereket csak kölcsön kapja az ember, hogy aztán szabadjára engedje.
2023. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
85%
Értem. Sajnálom. Viszont ha a férjed nem partner, akkor te rá fogsz menni erre idegileg. Ezt szeretnéd?
2023. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
75%
Beszéljétek meg, hogy mondjuk heti egy napon jön, a többi napon nem. És akkor azon a napon mindenki ennek megfelelően tervezi a dolgait, a többi napon pedig nélküle vagytok.
2023. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
78%
9, szerintem felnőtt korban rengeteg az a heti egy nap is, havi egy is elég lenne. Telefonálni is lehet, az is untig elég.
2023. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!