Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Parom anyja tartja a kapcsolat...

Parom anyja tartja a kapcsolatot a parom exenek a szüleivel.Engem ez nagyon zavar!?

Figyelt kérdés
Az en edesenayam állandóan ott van mellette, minden nap beszélnek megy hozzá segít neki mellette van. Ő meg az ex család felé húz. Szerintem ez pofátlanság

dec. 21. 21:16
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Ez a kapcsolattartas csak fb van nem találkoznak és egymásnak kommentelnek, úgy hogy Google translatet használnak.
dec. 22. 00:29
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
És ettől vagy annyira kiakadva, hogy írogatnak egymásnak a Facebookon? Azt eddig úgy adtad elő, mintha rendszeresen összejárnának. Ez azért elég beteges.
dec. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
úristen
dec. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
90%

én is azt hittem, hogy átjárnak egymáshoz, meg urambocsá' együtt nyaralnak, stb.

Hogy a facsén írogatnak ráadásul még google fordító-val? 😂😂😂😂 Ennyi a kontakt?

Azta a k*va, ez nem kapcsolat, ez semmi. Ezt még távoli ismeretségnek is csak túlzással mondanám. Ha mindenki figyelgetné, hogy ki kinek írogat kizárólag a közösségi platformokon, a fél világ haragban lenne a másikkal.


Szerintem még az is lehet, hogy anyósjelölt menőzni akar a facebook népe előtt, hogy ő "tud" angolul 😂

dec. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
85%

Pofátlan egyedül te vagy.

Hogy kivel tartja a kapcsolatot, kivel barátkozik párod anyja, ahhoz neked semmi közöd, jogod pláne semmi beleugatni.

Nem te szartad a spanyol viaszt.

Szóval ideje lenne abból a nagy beképzelt arcból vissza venni.

dec. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
88%
Anyósom legjobb barátnője a sógorom ex anyósa. A sógorom 20 évig volt házas, azalatt az idő alatt sokszor voltak nyaralni is együtt a "lanyok". Ez azután is megakadt, hogy a sógoromék elváltak. Amíg élnek barátnők maradnak és q kutyát nem érdekli mi erről a sogor meg az ex felesége véleménye. Igaz, ők mindketten felnőttek és ugyan a sógorom konkrétan gyűlöli az exét, a világon semmi problémájuk nincs azzal, hogy a két nő jó barát.
dec. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
72%

Párod édesanyja megkért, hogy vizsgáld felül az életét, és határozd meg, hogyan éljen ezután? Mert ha nem, akkor nagyon gyorsan felejtsd el az ilyen gondolatokat, különben téged fognak pofátlannak tartani, teljes joggal.

Nem is értem, hogy juthatott olyasmi eszedbe, hogy egy anyád korú nőnek, akikhez amúgy a világon semmi közöd nincs, meghatározhatod, hogy kivel tartson kapcsolatot és kivel ne. Komolyan kíváncsi vagyok, mi alapján jutottál oda, hogy neked ebbe beleszólásod van.

dec. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
81%

Valszeg akkor is jóban lennének, ha nem a párod exén keresztül ismerték volna meg egymást. Egyszerűen passzol a személyiségük, jóban lettek. Ebbe neked semmi beleszólásod. Örülj neki, hogy nem a ti nyakatokon lógnak.

A nagymamám mai napig jóban van nagybátyám exével, az ex gyakrabban jár hozzá látogatóba mint én. A nő már házas, de attól még nincs ellene harag. A férje is volt már nagyimnál, virágot is vitt neki.

dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:
18%
A felháborodásod teljesen releváns ez tiszteletlenség feléd és a saját gyereke felé is az anyósod részéről. Sz@rd le mert amiket írtál róla látszik hogy nem egy eszes nő de te legyél az hogy nem foglalkozol ezzel. Lehet hogy picit provokálni is akar. Nagyon sok olyan idióta anyuka van aki mindig az aktuális menyét ekézi semmi értelme ezt magadra venni. Legyen mindig a szemed előtt hogy ostoba és ennyit tud csak. :)
dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
86%
Bmeg, neked mégis mi közöd ahoz, hogy a párod ANYJA kivel tart vagy nem tart kapcsolatot??? Semmi.
dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!